Premjera
2022 11 04, 11:29

Atgimusioje renginių vietoje – pramogų kupinas vakarėlis: įvertino žinomi svečiai

Ketvirtadienio vakarą kviestiniai svečiai pirmieji įvertino atgimusią renginių vietą. Vilniaus senamiesčio širdyje, ant Barbakano kalno vykusiame atidarymo vakarėlyje netrūko pramogų, pokalbių ir gyvos muzikos.
Tadas Rimgaila su Liucina, Kristina Kaikarienė su vyru, Viktorija Jakučinskaitė su vyru
Tadas Rimgaila su Liucina, Kristina Kaikarienė su vyru, Viktorija Jakučinskaitė su vyru / Švenčių organizatoriaus archyvo nuotr.

Gynybinės sienos pašonėje duris atvėrė renginių erdvė „Le Rouge Brique“. Vieta išsiskiria autentišku interjeru, todėl tiks netradicines erdves vertinantiems žmonėms.

Vakaro metu kviestiniai svečiai klausėsi atlikėjo Viliaus Popendikio koncerto, žaidė įvairius stalo žaidimus.

Įkurtuvių vakaro nepraleido atlikėjas Justinas Lapatinskas su žmona Migle, pianino mokytoja Diana Dargienė, sporto treneris Tadas Pocius, buvusi balerina Marija Simona Šimulynaitė su vyru, renginių vedėjas Tadas Rimgaila su žmona Liucina, teniso treneris Simas Kučas, balerina Kristina Tarasevičiūtė, aktorė Redita Dominaitytė, dizainerė Aušra Haglund, drabužių kūrėja Viktorija Jakučinskaitė su vyru Vitalijumi, kino ir teatro aktorius Marius Jampolskis, dizaineris Egidijus Rainys, švenčių planuotoja Kristina Kaikarienė su vyru, plastikos chirurgu Vygintu, solistė Agnė Sabulytė, žurnalistas Martas Kalendra, žinių vedėja Eglė Šantaraitė, stilistė Viktorija Šaulytė, vestuvių planuotoja Laura Vagonė, renginių organizatorė Erika Purauskytė, komunikacijos specialistas Saugirdas Vaitulionis bei kiti svečiai.

Renginių vedėjas T.Rimgaila šiose patalpose jau lankėsi prieš kelerius metus – anksčiau veikusiame bare vedė Naujųjų metų vakarą.

„Man labai patinka vietos su paslaptimi: plytos, rūsys, daug paveikslų. Norėčiau turėti tokią nuosavą erdvę. Šioje vietoje būtų galima surengti įmonės vakarėlį, gimtadienį, pasibuvimą su draugais ar teminį vakarą. Jaustumeisi pasislėpęs nuo pasaulio“, – kalbėjo žinomas vyras.

Vakarėlio ant Barbakano kalno akimirka
Vakarėlio ant Barbakano kalno akimirka

Vesdamas renginius T.Rimgaila pasitelkia choreografinius ir vokalinius įgūdžius bei lengvą humorą. Buvęs sportinių šokių šokėjas tikina, kad jam labai svarbu kultūra bei pagarbus bendravimas su svečiais.

„Gero vakaro paslaptis yra linksmintis nusiteikę žmonės. Jei nėra šventinės nuotaikos, neįmanoma padaryti gero vakarėlio“, – įsitikinęs T.Rimgaila.

Vakaro nepraleidęs retai renginiuose sutinkamas M.Jampolskis ne tik vaidina, bet ir veda privačius renginius bei dainuoja juose.

„Iš vedėjo perspektyvos galiu pasakyti – pagrindinis mūsų darbas yra netrukdyti žmonėms linksmintis. Jei žmonės nuobodžiauja, priverti nenuobodžiauti. Jei linksminasi, netrukdai to daryti. Šią pusiausvyrą labai sunku suprasti. O ypač tai sudėtinga jauniems vedėjams“, – šypsojosi M.Jampolskis.

Planuojantiems kalėdinį įmonės vakarą, žinomas aktorius patarė atsisakyti itin oficialaus renginio formato, o geriau leisti žmonėms pasilinksminti.

„Jei jums atrodo, kad svečiai labai rimti ir solidūs, 22 val. jie pasidaro ne tokie ir rimti. Oficiali aplinka įtempia žmones, reikia, kad šventėje jie atsipalaiduotų. O tai įvyksta, kai svečias nėra spraudžiamas į dirbtinius rėmus“, – patarė M.Jampolskis.

Švenčių organizatoriaus archyvo nuotr./Vakarėlio akimirka
Švenčių organizatoriaus archyvo nuotr./Vakarėlio akimirka

Nauja renginių erdve susidomėjo ir vestuvių bei renginių organizatorius Liutauras Galinis. Šioje vietoje jis matytų įmonių kalėdinius renginius, o atskirose mažose patalpose surengtų įtraukiančias pramogas. Tai galėtų būti kazino stalai, šaržų paišymas ar būrėjos kambarys. Paklaustas, koks yra gero vakarėlio receptas, vyras teigė, kad atmosfera bei tai, kaip jaučiasi svečiai. Gerą atmosferą kuria vieta, maistas, gėrimai, gyvo garso atlikėjai ir apšvietimas.

„Kiekvienas svečias turi daryti tai, ką tuo metu nori, – bendrauti ar šokti iki paryčių. Visų svarbiausia – nusiteikimas bei gera nuotaika“, – sakė švenčių organizatorius.

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką