2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Atlikėja G.Linkevičienė mini 5-ąsias vestuvių metines: svarbiausia – viena taisyklė

Vasarą grupės „Queens of Roses“ narė Giedrė Linkevičienė su vyru Linu palydėjo atšventę penktąsias santuokos metines. Poros meilės istorija prasidėjo ne taip ir seniai – prieš šešerius su puse metų, o susituokti jie nusprendė vos po metų pažinties.
Giedrė Linkevičienė su šeima
Giedrė Linkevičienė su šeima / Asmeninio albumo nuotr.

„Pirmą kartą susitikome gana standartiškai. Su draugų kompanija naktiniame bare šventėme draugo gimtadienį ir išleistuves į Australiją, o jis su draugu trumpam užsuko pavakaroti į tą patį barą. Vakaras prasitęsė, nes susitikę šokom ir kalbėjomės iki paryčių.

Kibirkštis sužibo nuo pirmo žvilgsnių susitikimo. Abu supratom, kad trinktelėjo kažkoks žaibas, tik tada dar nežinojom, kur tai nuves“, – pažintį su vyru Linu naujienų portalui Žmonės.lt prisimena G.Linkevičienė.

Asmeninio albumo nuotr./Giedrė Linkevičienė su šeima
Asmeninio albumo nuotr./Giedrė Linkevičienė su šeima

Pasak G.Linkevičienės, pirmas susitikimas tapo ne tik pirmojo susižavėjimo užuomazga – tą vakarą bent vienas iš poros suprato, kad šie santykiai tęsis.

„Vyro teigimu, jis tą vakarą sutikęs mano akis suprato, kad aš būsiu jo vaikų mama (juokiasi). O man jis pasirodė įdomus ir labai nestandartinio būdo bei priėjimo. Kas galiausiai mane „suvystė“, tai tikriausiai atkaklumas ir tikslus, bet neįkyrus žinojimas, ko nori – tai buvau aš. Žinoma, šiuo metu vertiname vienas kitą dėl visai kitų pamatinių savybių“, – Žmonės.lt pasakoja G.Linkevičienė.

Sužadėtuvėse – ne viskas pagal planą

Pora susižadėjo praėjus kiek daugiau nei metams nuo pažinties: „Vyras visada žinojo, kad taip bus, ir sakė laukęs kada jau neatrodys per anksti pirštis, kad neišgąsdintų. Pats minėjo galėjęs tai padaryti dar anksčiau. O aš nesitikėjau, tad buvau maloniai nustebinta, bet nė kiek nedvejojanti sprendimu."

O pats pasipiršimas, pasak Giedrės, buvo jaukus ir ypatingas, nors ir nepavyko išvengti netikėtų kuriozų, kuriuos pora prisimena iki šių dienų. Kokie tie kuriozai?

„Per daug neišsiplėsiu, bet iš esmės sužadėtuvės neplanuotai įvyko Adomo ir Ievos stiliuje“, – juokiasi G.Linkevičienė.

Giedrė ir Linas vestuvių ilgai neplanavo – jaunavedžiai šventę surengė praėjus vos trims mėnesiams po sužadėtuvių.

„Pradžioje planavome kažką mažo, paprasto ir neįpareigojančio, tačiau tikriausiai taip jau būna, kad eigoje norai išsiplečia. Vestuvių dieną atsimenu kaip tą, kurią norėtųsi išgyventi dar ir dar kartą... Geriausiai pamenu jausmą, kad aplink tvyrojo daug meilės“, – Žmonės.lt pasakoja moteris.

Pirmieji metai – pilni gero chaoso

Pasak Giedrės, pirmieji Linkevičių santuokos metai buvo „chaotiški“ pačia geriausia prasme.

„Priėmėme sprendimą įgyvendinti mano seną svajonę ir išmėginti gyvenimą svetur. Taigi, po gero pusmečio jau sėdėjome lėktuve į Australiją be bilieto atgal.

Aš įstojau mokytis magistro, o vyras darbavosi reklamos srity. Viskas abiem buvo labai nauja, patyrėme neįkainojamų patirčių, pamatėme neregėto grožio vaizdų ir turėjome įvairiausių išgyvenimų. Sakyčiau, kampus trynėmės ekstremaliomis sąlygomis ir net su tuo susitvarkėme. Nors, manau, kampus šlifuoti galima visą gyvenimą“, – portalui Žmonės.lt pasakoja G.Linkevičienė.

Giedrė džiaugiasi – nors per penkerius metus buvo ir sunkesnių dienų, Linkevičių šeimai pavyko rasti tvirtų santykių receptą.

„Mūsų santuokoje kaip ir kitų žmonių santuokose pasitaiko įvairių etapų, ar akimirkų. Kartu patyrėme labai daug naujų patirčių - ir keitėme gyvenamas šalis, ir kartu susilaukėme nuostabios atžalos. Pažįstame vienas kitą įvairiose situacijose, todėl su laiku mokomės vienas kitam padėti ir pavaduoti, kai sunku.

Turėti nesutarimų dviem skirtingiems individams yra visiškai normalu, bet svarbiausia yra, kaip mes tai sprendžiam. Ir, kaip aš sakau, kol yra abipusė meilė – nėra per didelių problemų“, – tvirtina G.Linkevičienė.

Asmeninio albumo nuotr./Giedrė Linkevičienė su šeima
Asmeninio albumo nuotr./Giedrė Linkevičienė su šeima

Ką Linkevičių šeima laiko svarbiausiais sėkmingos santuokos komponentais?

„Manau, santuokoje, kaip ir gyvenime, labai svarbu suprasti ciklų kintamumą ir mokėti bei norėti adaptuotis. Keičiasi meilės fazės, keičiasi poreikiai ir galimybės. Reikia mokėti vienam kitą palaikyti ir atrasti kompromisus. Besąlygiška meilė, problemų sprendimas atsisakant principų, įsiklausymas ir pagarba vienas kitam“, – tikina moteris.

Santykius sustiprino vienas įvykis

Švęsdami penktąsias santuokos metines, Linkevičiai dalijasi ir pamokomis, kurias teko išmokti per pirmąjį penketą metų kartu. Pasak G.Linkevičienės, pirmieji penkeri metai juos „išmokė kantrybės, bei nusispjauti į nepakankamai reikšmingus dalykus“.

„Mane asmeniškai išmokė ieškoti priežasčių ir suprasti kito žmogaus poreikius bei poelgius. Taip pat, visada prioritetizuoti šeimą ir jos poreikius. Gyvenimas labai pasikeitė susilaukus dukros, tai nepaprastas džiaugsmas ir mūsų meilės išraiška. Vaiko atsiradimas labai pagilino ir asmeninius santykius – žmogus tampa ne tik tavo vyru, bet ir tavo vaiko tėvu, tai jį labai įprasmina“, – teigia G.Linkevičienė.

Asmeninio albumo nuotr./Giedrė Girnytė ir Linas Linkevičius
Asmeninio albumo nuotr./Giedrė Girnytė ir Linas Linkevičius

O ką daryti iškilus sunkumams gimus mažyliui? Pasak Giedrės – prisiminti, kokį vaidmenį atliekame santuokoje.

„Negalima nuneigti ir iššūkių porai, nes didelis dėmesys nukeliauja naujam gyventojui, kartais nelieka nei jėgų nei laiko skirti dėmesį vienas kitam. Bet mokomės išlaikyti balansą ir neužsižaisti tėvų rolėse, prisimindami ir vyro ir žmonos santykius“, – portalui Žmonės.lt pasakoja atlikėja.

Penktųjų santuokos metinių proga Giedrė ir Linas sau linki kiekvienai porai svarbių dalykų.

„Nenustoti stengtis, įsiklausyti, gerbti ir vertinti vienas kitą ir viską, ką turi. Ir meilės! Daug daug meilės“, – būtinai priduria G.Linkevičienė.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Reklama
„FreeBuds Pro 3“ – geriausios belaidės ausinės „Huawei“ istorijoje
Reklama
Tūkstančiai valandų, skirtų mokymuisi: IKEA dalinasi, kiek kainuoja darbuotojų augimas
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką