2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Atlikėjai Eglei Jakštytei bus atlikta krūtinės korekcija

Atlikėja Eglė Jakštytė nuo jaunų dienų išgyvena dėl asimetriškos, nedidelės krūtinės, todėl pirmadienį jai bus atlikta krūtų korekcija riebalais. „Neturiu jokių baimių ir abejonių dėl savo pasirinkimo. Apie tai galvojau jau seniai“, – paaiškina ji.
Eglė Jakštytė
Eglė Jakštytė / Josvydo Elinsko / 15min nuotr.

„Aš, kaip ir dauguma moterų, žvelgdama į atvaizdą veidrodyje vertindavau save kritiškai: vis pagalvodavau, kad noriu didesnės krūtinės, tačiau nenorėjau jos didinti implantais. Kita problema, kad mano krūtinė yra asimetriška.

Kai pradėjau garsiai apie tai kalbėti, sužinojau, kad asimetrija būdinga ir kitoms moterims. Vienoms tai užkliūna, kitoms ne, o mane tai labai trikdė, visuomet atkreipdavau į tai dėmesį. Dėl to ir pradėjau domėtis krūtinės korekcija“, – pasakoja E.Jakštytė.

29-erių moteriai krūtinės korekcija bus atlikta panaudojus jos pačios riebalus. Nedidelė dalis jų bus nusiurbta iš pilvo, juosmens zonos, taip pat šlaunų ir perkelta į krūtinę. Tokiu būdu krūtys taps pilnesnės ir vienodo dydžio.

Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr./Eglė Jakštytė
Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr./Eglė Jakštytė

„Man kartais norisi vilkėti drabužį be liemenėlės ir nesivarginti, ar matosi, kad krūtys nevienodos. Be to, labai norėčiau dėvėti plono audinio liemenėles. Iki šiol maniau, kad tokios man netinka, tad net po sportine liemenėle dar segėdavau liemenėlę su pakietinimu.

Apskritai anksčiau mano visos liemenėlės buvo tik pakietintos ir pakeliančios krūtinę – tos, kurios sukuria gražų vaizdą, tačiau nėra patogios. Tad po šios operacijos tikiuosi laisvės ir nebesukti galvos dėl tokių, rodos, elementarių dalykų“, – teigia E.Jakštytė.

E.Jakštytė dėl krūtinės korekcijos yra konsultavusis nekart, o pirmąkart dėl to kreipėsi būdama dvidešimt vienerių. Vis tik tuomet atlikėja turėjo abejonių.

Josvydo Elinsko / 15min nuotr./Eglė Jakštytė
Josvydo Elinsko / 15min nuotr./Eglė Jakštytė

Dainininkė priduria, kad ši kombinuota procedūra kartu bus ir proga šiek tiek padailinti kūno linijas, nes po dviejų šiemet Japonijoje praleistų mėnesių moteris grįžo priaugusi keletą kilogramų. Pastarųjų atsikratyti nėra paprasta, todėl E. akštytė džiaugiasi, kad šiek tiek riebalų bus nusiurbta nuo problemiškesnių kūno zonų.

Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojo G.Samulėno, pirmadienį operuosiančio E.Jakštytę, teigimu, riebalų persodinimas į krūtis yra natūraliausias būdas koreguoti krūtinei: „Krūtinės korekcijos būdų yra keletas, iš kurių populiariausias – implantai. Vis tik tai svetimkūnis, o Eglei natūralumas buvo itin svarbus. Tad jai bus atlikta subtili plastinė chirurgija, po kurios krūtinė taps dailesnė, tačiau pokyčiai nebus labai ryškūs.“

Kaip paaiškina G.Samulėnas, moterų krūtų asimetrija yra įprastas reiškinys, o tai, kaip į tai reaguojama, priklauso nuo aplinkos komentarų, pačios moters savijautos ir to, kiek problema yra pastebima.

„Nedidelis krūtų nevienodumas pasitaiko daugumai, tačiau kas ketvirta moteris turi aiškiai matomą asimetriją, kuri dar labiau išryškėja po gimdymo ir maitinimo krūtimi“, – sako „Nordclinic“ plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas.

Chirurginiu požiūriu ši kombinuota procedūra laikoma vidutinio sudėtingumo, o galutinį rezultatą E.Jakštytė išvys maždaug po dviejų mėnesių.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Benediktas Vanagas: tinkamas pasiruošimas yra pagrindinė sąlyga geram rezultatui
Reklama
Paskola smulkiam verslui: kredito unijos siūlo finansavimą lengvatinėmis sąlygomis
Reklama
Testas. Ar jūsų namai saugūs? Pasitikrinkite savo žinias ir laimėkite prizą!
Reklama
Klausos sutrikimams spręsti – unikali technologija ir „nematomi“ klausos aparatėliai
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką