Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2013 01 06, 12:00

Atšventusi katalikiškas Kalėdas, Natalija Bunkė sės ir prie sentikių Kūčių stalo

Atlikėja Natalija Bunkė švenčia dvejas Kalėdas. Gruodžio 24-ą dieną ji sėda prie katalikiško Kūčių stalo, o sausio 6 dieną – prie sentikių. „Mano sūnus švęs dvejas Kalėdas“, – tokią dvigubos šventės priežastį įvardijo Natalija.
Natalija Bunkė
Natalija Bunkė / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Tad sekmadienį, sausio 6 dieną, viso pasaulio stačiatikių Kalėdų išvakarėse, N.Bunkė su šeima važiuoja pas Kaune gyvenančius savo tėvus ir kartu sėda prie šventinio stalo su gausybe patiekalų.

„Pas mus yra labiau paisoma tradicijų – jokių kiaušinių, sviesto, majonezo, tik saulėgrąžų aliejus“, – paklausta, kuo skiriasi katalikų Kūčių stalas nuo sentikių, pasakojo stačiatikių tikėjimą išpažįstanti garsi moteris.

Šventinis vakaras irgi prasideda kiek kitaip nei daugelio. „Per Kūčias (Sočelnik – red. past.) mes vietoje plotkelės valgome grūdų, vandens ir medaus užpilą. Tai yra pats pirmasis patiekalas, kurio ragaujame. Tik paragavus šio mišinio galima valgyti ir kitus patiekalus“, – Žmonės.lt apie savo šeimos tradicijas pasakojo N.Bunkė. 

O štai kitą dieną, per Kalėdas, Natalijos mama kepa antį. Tai tradicija, atkeliavusi dar iš dainininkės vaikystės, tad sukelia pačius gražiausius prisiminimus.

Prie šventinio stalo susirinks visa N.Bunkės šeima, taip pat ir sesuo Kristina Ivanova. „Mes su sese sėdome ir prie katalikiško Kūčių stalo, nėra taip, kad mes nebendrautume, tačiau daugiau šia tema kalbėti nenorėčiau“, – Žmonės.lt sakė Natalija.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką