Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2012 01 09, 14:31

Avariją girtas padaręs šokėjas Arturas Bajoras nubaustas teisme

Buvusiam „Žuvėdros“ šokėjui, įvairių šokių projektų dalyviui Arturui Bajorui uždrausta 2 metus vairuoti automobilį, be to, jam skirta 2 000 litų bauda.
Avarijos vietoje
Avarijos vietoje / Įvykio liudininko Sauliaus nuotr.

Administracinio teisės pažeidimo bylą išnagrinėjęs Vilniaus miesto pirmasis apylinkės teismas pirmadienį paskelbė, kad žinomam šokėjui Arturui Bajorui (gim. 1983 m.) draudžia dvejus metus vairuoti transporto priemones. Be to, pažeidėjui skirta 2 000 litų bauda.

Kaip praėjusią vasarą rašė 15min.lt, eismo nelaimė rugpjūčio 23 dieną apie 18.14 val. įvyko Nemenčinės plente, ties Antaviliais. Dideliu greičiu važiavęs automobilis „Mitsubishi Colt“ nuvažiavo nuo kelio ir rėžėsi į medį. Po avarijos greitosios pagalbos medikai į ligoninę išvežė A.Bajorą, kuris žmonos automobiliu važiavo vienas. Trumpam jis paguldytas į reanimaciją, netrukus ir operuotas.

Bylos nagrinėjimas užsitęsė, nes teisėja panoro grąžinti visą medžiagą policijai. Teisėja pasigedo duomenų, kokio kitiems asmens priklausančio turto sugadinimu pareigūnai kaltina vairuotoją.

Policijos atstovai tokios informacijos teismui pateikti nesugebėjo, todėl A.Bajoras nubaustas tik už avariją ir vairavimą neblaiviam. Beje, po avarijos vairuotojui buvo nustatytas 2,4 promilės alkoholio girtumas. Teisme jaunas vyras nė sykio taip ir nepasirodė, visus jo reikalus sutvarkė advokatė.

Šiandienį teismo nutarimą A.Bajoras turi teisę per 20 dienų apskųsti aukštesnės instancijos Vilniaus apygardos teismui.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką