Maža kaina - didelė vertė. Prenumerata vos nuo 1,00 Eur!
Išbandyti

„Ąžuolyno bėgimo“ trasą Kaune išbandė būrys pramogų pasaulio žvaigždžių

Šeštadienį Kaune pirmą kartą vyko „Ąžuolyno bėgimas“, kuriame dalyvavo tiek profesionalūs sportininkai, tiek aktyvaus laisvalaikio mėgėjai.
Kauno „Ąžuolyno bėgimas“
Kauno „Ąžuolyno bėgimo“ dalyviai / Teodoro Biliūno / BNS nuotr.
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Karina ir Saulius Skambinai
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Karina ir Saulius Skambinai

Kiekvienas bėgantis galėjo pasirinkti sau priimtiniausią distanciją ir dalyvauti pusės maratono, 10 ir 5 kilometrų varžybose. Tarp bėgančių 5 kilometrų atstumą buvo galima sutikti ir ne vieną žinomą žmogų, įveikti pasirinktą atstumą ryžosi verslo ir pramogų pasaulio atstovai.

Išbandyti save bėgime nusprendė Karina Krysko-Skambinė, Rūta Elžbieta Mazurevičiūtė, Nijolė Pareigytė-Rukaitienė, Jolanta Leonavičiūtė, Marius Gaižauskas, Gediminas Juodeika, Ignas Barkauskas, Saulius Skambinas ir daugelis kitų.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Kauno „Ąžuolyno bėgimas“
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Kauno „Ąžuolyno bėgimo“ dalyviai

„Labai geros emocijos. Jaučiuosi padariusi tam tikrą žygdarbį“, – Žmonės.lt sakė pirmą kartą bėgimo varžybose dalyvavusi ir 5 kilometrų atkarpą įveikusi N.Pareigytė-Rukaitienė. Pasak jos, dalyvavimas tokiuose projektuose įkvėpia didesniems tikslams. „Ši atkarpa man buvo iššūkis. Nesu bėgikė ir niekada nesu to dariusi, bėgimas man yra nauja. Buvo sunkesnių momentų: norėjau ir sustoti, galvojau, kad nepasieksiu finišo, tačiau galiausiai man pavyko“, – džiaugėsi ji.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Nijolė Pareigytė-Rukaitienė
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Nijolė Pareigytė-Rukaitienė

Savimi patenkinta liko ir J.Leonavičiūtė. „Kai sportuodama pradedu dieną, vėliau jaučiuosi laba gerai. Smagu matyti tiek daug gerai nusiteikusių žmonių“, – Žmonės.lt sakė ji. Jolanta bėgiojimo sezoną atidaro kasmet, kai sušyla orai. Tuomet ji kelis kartus per savaitę nubėga po 6-8 kilometrus, todėl trumpesnė distancija jai nebuvo iššūkis. „Miško takeliais galiu ir 10 nubėgti. Džiaugiuosi, kad šiandien 5 kilometrus įveikiau greičiau, nei pati tikėjausi“, – sakė ji.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Kauno „Ąžuolyno bėgimas“
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Jolanta Leonavičiūtė ir Rūta Elžbieta Mazurevičiūtė

„Mūsų pagrindinis tikslas – sportuojantis ir sveikas žmogus. Norime, kad į šias varžybas atvyktų ne tik bėgimo profesionalai ar mėgėjai, bet, kad visi galėtų pajusti sporto malonumą“, – dar seniau buvo sakęs renginį organizuojančio S.Dariaus ir S.Girėno sporto centro direktorius Giedrius Bielskus.

„Ąžuolyno bėgimo“ organizatoriai parengė ir linksmų rungčių vaikus atsivežusiems tėvams. Tėvai su dar vežimėlyje esančiomis atžalomis galėjo varžytis 400 metrų šeimų bėgime. Ar vaikams rodyti pavyzdį dalyvaujant žmonų nešimo varžybos. Kiekvieno įveikusio trasą čia laukė medaliai ir atminimo dovanos.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Jolanta Leonavičiūtė, Gediminas Juodeika ir Rūta Mazurevičiūtė
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Jolanta Leonavičiūtė, Gediminas Juodeika ir Rūta Mazurevičiūtė

Saulėtą šeštadienio popietę renginio dalyviai galėjo ne tik išmėginti savo greitumą ar ištvermę varžybose, bet ir pasiklausyti muzikos, susipažinti su Kraujo centro, Šaulių sąjungos, Rimanto Kaukėno paramos fondo ir asociacijos „Padedu augti“ veiklomis.

Dalyviams ir jų palaikyti susirinkusiems artimiesiems koncertavo merginų trio „Easy“, vaikų grupė „Medutis“. O po iškilmingų apdovanojimų, dalyvių laukia Karinos Krysko ir legenda tapusios grupės - „Rondo“ koncertas.

TAIP PAT SKAITYKITE: Kauno „Ąžuolyno bėgime“ vyrai pasitikrino ištvermę bėgdami su žmonomis ant rankų

 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Šimtai vyrų kasdien susiduria su erekcijos sutrikimais ar net prostatos vėžio diagnoze – kaip to išvengti?
Reklama
Pirmą kartą per beveik penkiolika metų fiksuotas verslo ginčų augimas – ką tai reiškia verslui?
Reklama
„Daktare, man pašalino tulžies pūslę, tačiau aš nesijaučiu gerai...“
„TOPsport A lygos tribūna“: „Panevėžio“ krizė, karštosios kėdės ir prezidentas svečiuose
Užsisakykite 15min naujienlaiškius