Maža kaina - didelė vertė. Prenumerata vos nuo 1,00 Eur!
Išbandyti

„Be komentarų“: pigiausios savaitės atostogos Palangoje kainuoja 3 tūkst. litų

TV3 eteryje žinias iš visos Lietuvos pateikiantis infošou „Be komentarų“ atskleis stulbinančius pajūryje atlikto tyrimo rezultatus: pigiausios savaitės laiko atostogos Palangoje kainuoja... net 3 tūkst. litų.
Palanga sulaukė vasarotojų antplūdžio
Vasarotojai Palangoje / J. Andriejauskaitės/15min.lt nuotr.

Kiek poilsiautojams teks sumokėti už nakvynę pas močiutę ir kiek už prabangius apartamentus? Kiek pajūryje kainuoja rūkyta žuvis ir pasivažinėjimas nuomotu dviračiu? 

„Palangoje poilsiautojams nuomoju tris nedidelius kambariukus. Nakvynės vienam žmogui kaina prasideda nuo 30 litų už lovą. Nors Palangoje ir krizė, per vasarą užsidirbu daugiau nei 12 tūkst. litų“, - pasakos kambarius nuomojanti pensininkė.

„Be komentarų“ tyrimas atskleidė, jog brangiausiai vasaros sostinėje kainuoja ne kambarių nuoma pas nakvynę pakelėse siūlančias močiutes, o pramogos ir maistas. Dviračio nuoma valandai – 15 litų, tačiau už šį malonumą teks papildomai palikti 400 litų užstatą, kurio galima ir nebeatgauti. Pigiausias karbonadas Palangos kavinėse – 15 litų, o šašlykas – ne mažiau kaip 18 litų.

Pasak rūkyta žuvimi prekiaujančio pardavėjo, lietuviai perka tik pačias pigiausias žuvis, nes brangesnių tiesiog neįperka: „Ungurys kainuoja nuo 70 litų, lietuviai tam pinigų neturi. Krizė.“

Laida „Be komentarų“ – ketvirtadienį, 21 val., per TV3.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Reklama
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius
Reklama
Kam ir kada reikalingi saulės akiniai ir dirbtinis akių drėkinimas
Reklama
Šiaulių banko grupės valdomi pensijų fondai į daugiabučių renovaciją investuoja dar 7,5 mln. eurų
Užsisakykite 15min naujienlaiškius