Prenumeratai - 60%. Geriausias metų pasiūlymas!
Prenumeruoti

Besilaukianti aktorė Justina Žiogaitė: „Dėl šio įvykio atsisakiau ne vieno projekto“

Televizijos serialas „Moterys meluoja geriau“ sugrįžta į eterį jau rugsėjo 4 dieną. Dešimtą sezoną skaičiuojanti istorija pateiks ne vieną staigmeną: laukia itin intriguojantis siužetas, kvatoti priversiantys herojų nuotykiai ir naujais aktoriais pasipildęs kolektyvas. Tiesa, jubiliejiniame sezone neliks Justinos Žiogaitės-Butkienės. Kas pakeis neseniai pagimdžiusią serialo aktorę?
Justina Žiogaitė-Butkienė
Justina Žiogaitė-Butkienė / Arno Mažylio nuotr.

Televizijos žiūrovams puikiai pažįstamą iš tokių serialų, kaip „Moterys meluoja geriau“ ir „Rezidentai“, J.Žiogaitę-Butkienę padaryti trumpą pertrauką ir pasitraukti iš televizijos paskatino žinia, jog taps mama. Ilgai nuo visuomenės slėpusi žinią, kad laukiasi, aktorė šiandien ramiai mėgaujasi motinyste ir augina dukrelę.

„Dėl šio džiaugsmingo gyvenimo įvykio atsisakiau ne vieno projekto, bet aš manau, kad pirmaisiais vaiko gyvenimo metais visą savo dėmesį ir laiką skirsiu pačiam svarbiausiam žmogui pasaulyje – savo dukrai“, – sakė dabar visą save motinystei atidavusi aktorė.

Stop kadras/Justina Žiogaitė-Butkienė
Stop kadras/Justina Žiogaitė-Butkienė

Panevėžyje su vyru, taip pat aktoriumi, Arnu Butkumi gyvenanti moteris jau prieš porą metų yra sakiusi, kad vaikelis jų šeimoje labai laukiamas ir planuojamas. „Aš labai myliu vaikus ir mūsų planuose jie tikrai yra“, – prieš kelerius metus kalbėjo J.Žiogaitė-Butkienė.

Paklausta, ar negaila palikti kultinio serialo kolektyvo, Justina buvo atvira. „Be abejo, šiek tiek savotiškai gaila, bet visa tai darau dėl kur kas malonesnių ir svarbesnių dalykų. Niekada negali žinoti, gal kitais metais sugrįšiu ir „Moterys meluoja geriau“ žiūrovai mane išvys vienuoliktame serialo sezone“, – šypsodamasi kalbėjo J.Žiogaitė Butkienė.

Stop kadras/Justina Žiogaitė-Butkienė
Stop kadras/Justina Žiogaitė-Butkienė

Serialo kūrėjai pranešė, kad vietoje visų pamiltos, šviesiomis garbanomis ir valiūkiška šypsena išsiskiriančios J.Žiogaitės-Butkienės žiūrovai išvys ne ką mažiau charizmatišką ir talentingą jaunosios kartos aktorę Skaistę Anusevičiūtę. Jauna mergina televizijos žiūrovams pažįstama iš komiško medicinos serialo „Rezidentai“, projekto „Chorų karai“, televizijos filmo „Laisvės kaina. Savanoriai“, yra suvaidinusi ne viename spektaklyje ir keliuose kino filmuose.

Dešimtasis kultinio serialo „Moterys meluoja geriau“ sezonas į televizijos ekranus sugrįš ne tik su žiūrovų jau pamiltais, bet ir naujais personažais bei itin intriguojančiu siužetu. Ryškiausi pokyčiai laukia žavingosios Medos (akt. Inga Norkutė). Ji susitiks su visomis savo 9-ių sezonų „meilėmis“. Tuo tarpu Galinos (akt. Vitalija Mockevičiūtė) gyvenime prasidės naujas etapas: ji išsiskirs su Kostia (akt. Džiugas Siaurusaitis) ir užmegs romaną su... „alfonsu“.

Rudenį į TV3 eterį serialas grįš itin atsinaujinęs. „Sugrįšime tikrai atsinaujinę. Esminių ypatybių, dėl kurių per tiek sezonų buvo užkariautos žiūrovų širdys, neprarasime, bet staigmenų tikrai pateiksime. Viena iš jų – atsinaujinusi serialo komanda. Prie serialo prisijungs ne tik Skaistė Anusevičiūtė, kuri toliau kurs iš serialo pasitraukusios Justinos personažą – Virgą, bet ir Andrius Paulavičius, Darius Petkevičius. Žinoma, ir toliau išvysime visų mylimus aktorius“, – pasakojo serialo „Moterys meluoja geriau“ prodiuserė Agnieška Giedrikienė.

Stop kadras/Rokas Petrauskas ir Skaistė Anusevičiūtė
Stop kadras/Rokas Petrauskas ir Skaistė Anusevičiūtė

Naujasis „Moterys meluoja geriau“ sezonas bus pilnas iš kojų verčiančio humoro, už širdies griebiančių melodramų ir net trilerio elementų. Seriale vaidmenis ir toliau kurs Nerijus Gadliauskas, Inga Norkutė, Vitalija Mockevičiūtė, Džiugas Siaurusaitis, Ramūnas Rudokas, Marius Jampolskis, Dainius Kazlauskas ir kiti žinomi aktoriai. Prie „Moterys meluoja geriau“ komandos prisijungs Darius Petkevičius ir Andrius Paulavičius, o Justiną Žiogaitę pakeis Skaistė Anusevičiūtė.

Stop kadras/Skaistė Anusevičiūtė
Stop kadras/Skaistė Anusevičiūtė

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Monotoniškas darbas: kas slepiasi už darbodulio ir kodėl jo reikėtų vengti?
Reklama
„Trefoil“ sistema – dantų atkūrimo metodas, leidžiantis sutaupyti
Reklama
„Senukų“ parduotuvėje – pirmasis gyvas „Counter Strike 2“ turnyras
Reklama
Šri Lanka – geriausia pirmoji pažintis su Azija
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką