2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Bičiulio D.Čižausko gedintys Inga ir Arūnas Valinskai: „Jis buvo nesuderinamas su mirtimi“

Penktadienį į paskutinę kelionę išlydėti dainų autoriaus, grupės „2 Donatai“ atlikėjo Donato Čižausko renkasi jo artimieji, bičiuliai ir kolegos iš pramogų pasaulio. Į Plungę atsisveikinti su Donatu atvyko ir Inga bei Arūnas Valinskai.
Atsisveikinimas su Donatu Čižausku
Atsisveikinimas su Donatu Čižausku / Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr.

Į Plungės laidojimo namus Inga ir Arūnas Valinskai atvyko nešini baltų rožių žiedais. Jiedu prisiminė laiką kartu su Donatu Čižausku ir neslėpė, kad ši netektis jiems ligšiol nesuvokiama.

„Noriu išsaugoti tik pačius šviesiausius prisiminimus, o tiesą sakant, kitokių nebuvo. Darbas kartu, dar smagesnis laisvalaikio leidimas kartu, atostogos... Žinot, tai tragedija, kuri yra beviltiška. Šiandien jo artimiesiems norisi tik palinkėti stiprybės, o aš saugosiu viską, kas liko šviesu, ir dainuosiu jo dainą dar ne vieną kartą“, – kalbėjo Inga Valinskienė.

„Tai buvo žmogus, nesuderinamas su mirtimi, nes jis buvo pats gyvenimas. Kai išeina tokio amžiaus žmogus, tai yra nepateisinama ir nesuvokiama...“ – pridūrė Arūnas Valinskas.

Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr./Atsisveikinimas su Donatu Čižausku
Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr./Atsisveikinimas su Donatu Čižausku
VIDEO: Inga ir Arūnas Valinskai prisiminė laiką kartu su Donatu Čižausku ir neslėpė, kad ši netektis jiems ligšiol nesuvokiama

Penktadienį vyksta paskutinis atsisveikinimas su muzikantu Donatu Čižausku. Į Plungės gedulo namus „Žemaitijos gralis“ pagerbti muzikanto atėję artimieji, bičiuliai ir kolegos paisė artimųjų prašymo apsiriboti kukliais baltais gėlių žiedais.

Laidojimo namų salėje gedinčius muzikanto pasitinka D.Čižausko urna ir portretas, apsuptas baltomis rožėmis.

Su juo atsisveikinti penktadienį atvyko Inga ir Arūnas Valinskai, Irena Starošaitė ir Žilvinas Žvagulis, Natalija Bunkė ir Edgaras Eidėjus, Liepa Mondeikaitė-Norkevičienė ir Evaldas Norkevičius, Gintautas Kirkila-Klarkas, Vilius Tarasovas, Algirdas Radzevičius ir Milisandra Kvaraciejūtė-Radzevičienė bei kiti.

Į Plungės Šv. Jono Krikštytojo bažnyčią jis buvo išlydėtas 13 val., o Šv. Mišios vyko nuo 13.30 val.

Urna su Donato Čižausko pelenais palaidota Jovaišiškės kaimo kapinėse.

Ketvirtadienį atsisveikinimas su Donatu Čižausku vyko Plungės gedulo namuose „Žemaitijos gralis“. Pagerbti jo atminimo atvyko dainininkas Rytis Cicinas, seserys Ineta Puzaraitė-Žvagulienė ir Irūna Puzaraitė-Čepononienė, Plungės rajono meras Audrius Klišonis, komikai Mantas Katleris ir Mantas Stonkus, kuris yra kilęs iš Plungės, muzikantas Juozas Butnorius bei kiti.

VIDEO: Grupės „2 Donatai“ narys Karolis Akulavičius prisiminė paskutinį pokalbį su savo kolega

Skaudi žinia apie grupės „2 Donatai“ nario Donato Čižausko mirtį pasiekė pirmadienio rytą.

Žinią apie bičiulio ir kolegos netektį savo feisbuko paskyroje pranešė ir Karolis Akulavičius.

„Noriu pranešti labai liūdną žinią. Mus paliko talentingas, nuostabus tėtis, vyras, mano kolega DONATAS ČIŽAUSKAS… Išliksi mano atmintyje kaip talentingas kūrėjas ir dainininkas. Tavo dainos išliks mūsų visų širdyse.Ilsėkis ramybėje, mano mielas Drauge.“

Po projekto grupė „Du Donatai“ smarkiai išpopuliarėjo, tiesa, 2016 metais Donatas Balvočius, norėdamas susikoncentruoti į šeimą, iš jos pasitraukė. Tuomet prie Donato Čižausko prisijungė Karolis Akulavičius ir atsinaujinusi grupė sėkmingai tęsė veiklą.

Atlikėjas po „Lietuvos balso“ dalyvavo dar ne viename televizijos projekte. Pavyzdžiui, „Žvaigždžių duetuose“ dainavo su Indre Stonkuviene ir Beata Nicholson. Taip pat savo jėgas išbandė „Muzikinėje kaukėje“.

Fotogalerija:

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Benediktas Vanagas: tinkamas pasiruošimas yra pagrindinė sąlyga geram rezultatui
Reklama
Paskola smulkiam verslui: kredito unijos siūlo finansavimą lengvatinėmis sąlygomis
Reklama
Testas. Ar jūsų namai saugūs? Pasitikrinkite savo žinias ir laimėkite prizą!
Reklama
Klausos sutrikimams spręsti – unikali technologija ir „nematomi“ klausos aparatėliai
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką