2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Bičiulio D.Čižausko netekusi B.Nicholson – apie neįgyvendintą jo svajonę ir meilę šeimai

Netikėtai mirus atlikėjui ir grupės „2 Donatai“ nariui Donatui Čižauskui, prisiminimais ir jautriomis žinutėmis dalijasi muzikanto draugai ir kolegos. Šį kartą savo prisiminimus išrašė televizijos laidų vedėja, projekte „Žvaigždžių duetai“ buvusi Donato scenos partnerė Beata Nicholson.
Beata Nicholson, Donatas Čižauskas, Donatas Balvočius
Beata Nicholson, Donatas Čižauskas, Donatas Balvočius / Asmeninio albumo ir Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Sužinojusi apie Donato Čižausko netektį, Beata Nicholson savo feisbuke pasidalijo bendromis akimirkomis kartu bei prisiminimais. Jais sutiko pasidalinti ir su portalo Žmonės.lt skaitytojais.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./Beata Nicholson ir „Du Donatai“
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./Beata Nicholson ir „Du Donatai“

„Mes su Donatu iš karto susidraugavom – žvengdavom nuo pat pirmų pažinties minučių, kai dainavom „Žvaigždžių duetuose“… Visada turėjom apie ką pakalbėt ir pažvengt – apie Plungę ir draugų plaustą, maistą ir muziką… Vis susirašydavom, pasikeisdavom sveikinimais ir atsiminimais iš linksmo laiko projekte, buvau net pas jį į Plungę nuvažiavus 2 kartus!

Socialinių tinklų nuotr./Beata Nicholson ir Donatas Čižauskas
Socialinių tinklų nuotr./Beata Nicholson ir Donatas Čižauskas

Vieną kartą su sese apžiūrėjom Plungės dvarą ir pietavom, o kitą kartą su filmavimo visa komanda. Visai Lietuvai Donatas parodė, kaip gaminama legendinė žemaitiška Cibulynė! Su Donatu jaučiausi kaip su kokiu vaikystės draugu, bendraklasiu ar pusbroliu. Žinau, kaip jam patiko muzika ir su juo dainuoti buvo smagus malonumas, jis buvo atsipūtęs bičas, bet kartu ir praktiškas, nes kaip tu kitaip suderinsi tokias skirtingas profesijas: suvirintojo ir dainininkao… O jis galėjo ir gebėjo. Vienu metu turėjo svajonę atidaryt Plungėj restoraną – šašlykinę! Sakiau daryk! Nebijok! Niekada neteko susipažint su jo žmona gyvai, bet mačiau nuotraukas ir žinau, kaip jis džiaugėsi savo šeima!

Socialinių tinklų nuotr./Beata Nicholson ir Donatas Čižauskas
Socialinių tinklų nuotr./Beata Nicholson ir Donatas Čižauskas

Pavasarį susipažinau su jo kaimynu Martynu, jis laidoje filmavosi, tai šiandien jam pirmiausiai ir parašiau. Aš nesakysiu ilsėkis ramybėje, aš sakysiu – dainuok ramybėje, džiaugiuosi, kad susitikom, labai liūdžiu, kad išėjai per anksti, skaudu dėl tavo paliktų žmonių ir, kaip ir visiems, kurie neteko mylimųjų, noriu pasakyti – niekas iš nieko neatsiranda ir neišeina į niekur… Jie šalia, jų dalis gyva. Ir tik likusiųjų gyvųjų dabar užduotis neleisti skausmui sugniuždyti ir atimti iš jų gyvenimo…

Gyvenimo grožis – gyvenime… ir dar tikra stiprybė visada bus atvirumas – su savimi ir su pasauliu pasakyti, kaip jautiesi, ką galvoji. Juk pasaulis pilnas gerų žmonių, neabejokim tuo niekada. Visiškai absoliučiai per trumpas buvo tavo kelias čia…. Ir kai visi artimiesiems sakys užuojautą... Aš sakau užuojautą, bet tikiu jūsų stiprybe, tikiu jūsų gebėjimu gyventi su meile ir šviesa, taip pat tikėjimu, kad gyvenimas yra pati didžiausia ir geriausia dovana, kurią turite! Atia Donatai – tu buvai labai labai fainas bičas“, – rašė B.Nicholson.

Skaudi žinia apie grupės „2 Donatai“ nario Donato Čižausko mirtį pasiekė pirmadienio rytą.

Portalo Žmonės.lt žiniomis, atlikėjas nusižudė.

Žinią apie bičiulio ir kolegos mirtį savo feisbuko paskyroje pranešė ir kitas grupės „2 Donatai“ narys Karolis Akulavičius.

„Noriu pranešti labai liūdną žinią. Mus paliko talentingas, nuostabus tėtis, vyras, mano kolega DONATAS ČIŽAUSKAS… Išliksi mano atmintyje kaip talentingas kūrėjas ir dainininkas. Tavo dainos išliks mūsų visų širdyse.

Ilsėkis ramybėje, mano mielas Drauge.“

Sausio mėnesį „2 Donatai“ turėjo pradėti turą po Lietuvą – pasirodymai artimiausiais mėnesiais buvo suplanuoti Klaipėdoje, Marijampolėje, Panevėžyje, Šiauliuose, Alytuje, Vilkaviškyje, Plungėje, Telšiuose, Utenoje, Kelmėje, Mažeikiuose, Šakiuose.

O balandį turėjo įvykti didžiausias koncertas grupės karjeroje Kauno „Žalgirio“ arenoje.

Donatas Čižauskas išgarsėjo 2013-iaisiais, pasirodęs projekte „Lietuvos balsas“. Vėliau į šį šou jis grįžo nebe vienas, o su kolega Donatu Balvočiumi – jiedu pasirodė kaip grupė „Du Donatai“. Jų mokytojai čia buvo Inga ir Arūnas Valinskai.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Testas. Ar jūsų namai saugūs? Pasitikrinkite savo žinias ir laimėkite prizą!
Reklama
Klausos sutrikimams spręsti – unikali technologija ir „nematomi“ klausos aparatėliai
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką