Maža kaina - didelė vertė. Prenumerata vos nuo 1,00 Eur!
Išbandyti

„Bohemos“ su Merūnu premjera Palangoje: sausakimšoje salėje ir garsenybių apsuptyje

Penktadienio vakarą Palangos koncertų salėje iš naujo atgimė legendinė Giacomo Puccini opera „Bohema“. Čia vyko naujai pastatyto režisierės Dalios Ibelhauptaitės ir „Vilnius City Opera“ spektaklio premjera, kurioje vieną pagrindinių vaidmenų atliko ir Merūnas Vitulskis.
Premjeros svečiai
Premjeros svečiai / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.

„Su Merūnu norėjau dirbti nuo 2007 metų. Tačiau vis kas pakišdavo koją: tai vaidmens nebūdavo, tai pats Merūnas kur išvykdavo, – vis nesuradome tų bendrų vardiklių. Tačiau dabar sutarėm – darysim. Labai džiaugiuosi mūsų pirmu bendru darbu kartu“, – Žmonės.lt sakė D.Ibelhauptaitė.

Pasak jos, Merūnu tiesiog negali nesižavėti. Režisierės teigimu, tokius didžiajai scenai reikalingus duomenis, kaip šis solistas, turi anaiptol ne kiekvienas. „Nuostabus balsas, gražus tembras ir labai didelis jautrumas muzikai. Merūnas turi tą charizmą, kuri jaudina žmones“, – kalbėjo D.Ibelhauptaitė.

Irmanto Gelūno / 15min nuotr./Juozas Statkevičius, Dalia Ibelhauptaitė ir Jonas Sakalauskas
Irmanto Gelūno / 15min nuotr./Juozas Statkevičius, Dalia Ibelhauptaitė ir Jonas Sakalauskas

Rugpjūčio 5–6 dienomis Klaipėdos valstybiniame muzikiniame teatre atgimsianti „Bohema“ sudomino būrį poilsiaujančių pajūryje – į abi dienas vykstančius spektaklius bilietai buvo kone iššluoti.

Premjeros Palangoje nepraleido ir žinomi žmonės. Pasiklausyti Rudolfo ariją atliekančio Merūno ir drauge su juo į sceną žengusios solistės Viktorijos Miškūnaitės atvyko ir žinomi žmonės. Tarp jų – kostiumus spektakliui kūręs dizaineris Juozas Statkevičius, Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro vadovas Jonas Sakalauskas, verslininkė Daina Bosas su dukra Marija Randers, aktoriai Inga Norkutė-Žvinienė ir Aurimas Žvinys, Kultūros ministras Šarūnas Birutis su žmona Rasa.

Irmanto Gelūno / 15min nuotr./Inga Norkutė ir Aurimas Žvinys
Irmanto Gelūno / 15min nuotr./Inga Norkutė ir Aurimas Žvinys

Taip pat – Vakarų Lietuvos miestų merai, didžiausių Lietuvos teatrų ir koncertinių įstaigų vadovai, žinomi politikai, visuomenės veikėjai, operos scenos žvaigždės.

TAIP PAT SKAITYKITE: Daina Bosas apie dukros Marijos pirmąją meilę: „Dovydas yra puikus vaikinas“

„Ši premjera yra šventė, tai labai graži pramoga, ypač dabar, kai Palanga turi atnaujintą koncertų salę“, – Žmonės.lt sakė D.Bosas.

Irmanto Gelūno / 15min nuotr./Daina Bosas su dukra Marija Randers
Irmanto Gelūno / 15min nuotr./Daina Bosas su dukra Marija Randers

Pasak jos, Merūnas labai talentingas solistas, todėl apsilankyti spektaklyje, kuriame jis vaidina, – kone privaloma. „Esame ir klasikinės muzikos, ir teatro gerbėjai, stengiamės nepraleisti panašių renginių“, – kalbėjo ji.

D.Bosas džiaugiasi pilnai užpildyta sale. Esą tai rodo, kad į Palangą atvykusiems poilsiautojams reikia tokių renginių. „Palanga nėra vieta, kur skamba tik prasta muzika, anaiptol. Yra visokių žmonių, kiekvienas pasirenka, kas jam rūpi. Viliuosi, kad atsiradus koncertų salei panašių renginių tik daugės“, – sakė ji.

D.Ibelhauptaitė taip pat džiaugėsi, kad popkultūros užvaldytoje Palangoje atsiranda tų, kurie vertina klasikinę muziką. „Visuomet sakau, kad žmonės balsuoja pirkdami bilietą. Mes galime svarstyti, kurti teorijas, reikia tokios muzikos ar nereikia, tačiau žmonės atsirenka. Jei patinka – ateina, klauso, domisi. „Bohema“ – legendinis „bohemiečių“ spektaklis, bet to – čia šįkart ir Merūnas, gal ir tai atviliojo žmones“, – svarstė režisierė.

Irmanto Gelūno / 15min nuotr./Merūnas Vitulskis
Irmanto Gelūno / 15min nuotr./Merūnas Vitulskis

Pasak jos, su daug laiko užsienyje pastaruoju metu praleidžiančiu solistu ji ir toliau ketina dirbti. „Tai pirmas, tačiau toli gražu ne paskutinis ir ne priešpaskutinis spektaklis kartu. Tęsime mūsų draugystę ir tikrai turėsime dar daug gerų vaidmenų“, – patikino D.Ibelhauptaitė.

TAIP PAT SKAITYKITE: Merūnas Vitulskis: „Klaipėdoje daug talentingų žmonių, kurie tuoj sprogs su fejerverkais“

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Reklama
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius
Reklama
Kam ir kada reikalingi saulės akiniai ir dirbtinis akių drėkinimas
Reklama
Šiaulių banko grupės valdomi pensijų fondai į daugiabučių renovaciją investuoja dar 7,5 mln. eurų
Užsisakykite 15min naujienlaiškius