15min be reklamos
2015 01 08, 09:44

Braška estrados dainininko Edmundo Kučinsko santuoka?

„Man patinka moterys. Galbūt net turiu penkiolika metų jaunesnę draugę“, – intriguoja estrados dainininkas Edmundas Kučinskas (59). Jis prisipažino, kad scenoje visuomet stengiasi būti patinu: vilioti klausytojas, priversti jas aikčioti ir net geisti mylimo atlikėjo.
Edmundas Kučinskas
Edmundas Kučinskas / Lukas Balandis / BNS nuotr.

„Mano repertuare daugelis dainų yra apie meilę ir užlipęs ant scenos aš natūraliai virstu moterų viliotoju. Vyras dainininkas scenoje privalo būti patinu. Aš to nevaidinu, man tai gaunasi natūraliai“, – penktadienį „Lietuvos ryto“ televizijos laidoje „Kitoks pokalbis“ kalbės dainininkas. 

Vyras dainininkas scenoje privalo būti patinu. Aš to nevaidinu, man tai gaunasi natūraliai.

Tiesa, neseniai pasklido kalbos, kad braška E.Kučinsko ir jo žmonos Galinos santuoka. Paklaustas, ar tam įtakos turėjo nuolatinės gastrolės ir neišvengiamas gerbėjų dėmesys, Edmundas kaip įmanydamas bandė išsisukti nuo tiesaus atsakymo ir ėmė pasakoti savo meilės istoriją.

Dainininkas su būsima žmona susipažino naktiniame klube, kur Galina dirbo šokėja. Jis atkakliai siekė merginos dėmesio ir sulaukęs vos 19 metų vedė. Edmundas tikino, kad Galina buvo ir yra jam skirtoji, todėl nei pavydo, nei nepasitikėjimo niekuomet nebuvo.

„Lietuvos ryto“ televizijos nuotr./Edmundas Kučinskas
„Lietuvos ryto“ televizijos nuotr./Edmundas Kučinskas

Vis dėlto, ėmęs atvirauti apie santuoką, atlikėjas laidos vedėjai Aušrai Kilkuvienei prisipažino, kad dabar abejoja savo sprendimu tuoktis tokiame jauname amžiuje.

„Įsivaizduokit, aš buvau visai vaikas,  19 metų. Koks ten galėjo būti gražus gyvenimas“, – vėl mįslę užminė E.Kučinskas. Kalbėdamas apie dabartinius laikus, jis prisipažino nepritariantis ir dabartiniam žmonos darbui gelbėti beglobius gyvūnus: „Pasakysiu taip, man nepatinka gyvūnai, o jūs supraskite tai, kaip norite.“

Atvirai apie santuokoje išgyvenamus sunkumus ir moters etaloną, kuriam neatsispirtų, Edmundas Kučinskas – penktadienio vakarą laidoje „Kitoks pokalbis“ 19.50 val. per „Lietuvos ryto“ televiziją.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką