2025-10-03 20:25

Burleskos festivalyje Vilniuje – provokuojanti svečių drąsa ir taisyklė, dėl kurios galėjo patekti ne visi

Spalio 3-ąją į Vilniaus kultūros erdvę „Kablys“ jau trečią kartą drebina Vilniaus tarptautinis burleskos festivalis. Erotika renginyje džiugino žinomos žvaigždės, o stebėti išskirtinio reginio susirinko elegancija ir glamūru spindintys svečiai.

Festivalyje pasirodė menininkai tiek iš Lietuvos, tiek ir iš užsienio. Renginys stebino ypatinga scenografija, kurią kūrė scenos vizualinių sprendimų meistras Arvydas Buinauskas. Renginys vyks ir šeštadienį.

Festivalyje nustatytas ir amžiaus cenzas – 20 metų sulaukę asmenys. Svečiai buvo pasipuošę ne ką prasčiau, nei menininkai – laikėsi glamūro ir elegancijos. Pažymima, kad šios taisyklės nesilaikantys asmenys galėjo būti neįleisti.

Festivalio svečiai – nuotraukų galerijoje:

Šių metų festivalio tema – „The Aurora Borealis Show“, įkvėpta paslaptingų šiaurės pašvaistės motyvų. Organizatoriai kvietė patirti magišką kelionę, kurioje burleskos pasirodymai ir šviesos žaismas tapo laisvės bei kūrybos simboliu.

Festivalyje pasirodė Konferansjė – GYTIS IV (aktorius Gytis Ivanauskas), Lietuvos burleskos ir scenos menininkai – Bona Dawn, Luka Mokka, Miss Baby Doll, Morta Smit, Le Jongleur, Gaspar, J'Adam, Resto, Karma Wisteria, Kapollo.

Taip pat pasirodė ir tarptautinės žvaigždės – Fifi Fantome (Berlynas), Reverso (Barselona), Luma (Roma), Natsumi Scarlet (Tokijas). Festivalyje turėjo pasirodyti ir Anja Pavlova, visgi jos pasirodymas buvo atšauktas dėl neseniai vykusių pasirodymų Rusijoje bei dėl neaiškios atlikėjos pozicijos dėl karo Ukrainoje.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą