15min be reklamos
2023 02 05, 12:45

Buvęs „Ventukas“ Dovydas Kumpikevičius: „Kai uždainuodavom su šeimos vyrais, duždavo stiklai“

Kaip gyvena geriausi „Lietuvos balsai“? Kas paskatina naujus ar, atvirkščiai, patyrusius, bet karjerą pristabdžiusius atlikėjus lipti į sceną? Kiekvieną savaitę gabiausių šalies dainininkų istorijomis ir talentais dalinasi jau įsibėgėjęs, jubiliejinis „Lietuvos balsas“. Šį sekmadienį aklosiose perklausose – ir legendinis, vienas įsimintiniausių tautos balsų – garsusis „Ventukas“ Dovydas Kumpikevičius.
Aurimas ir Dovydas
Aurimas ir Dovydas / Katažynos Polubinskos nuotr.

Chore susipažino su savo „klonu“

Dovydas Kumpikevičius išgarsėjo dar būdamas paauglys, kai pradėjo koncertuoti su kapela „Ventukai“. Jo sodrų, žemą balsą, ko gero, atskirtų ir tie, kurie savęs nelaiko liaudies muzikos mėgėjais – negirdėti, neatkreipti dėmesio į Dovydą buvo tiesiog neįmanoma.

„Taip jau nutiko, kad kapela išpopuliarėjo ir pradėjome keliauti po Lietuvą – nebuvo miestelio, kurio neaplankytume , na o vėliau prasidėjo ir kelionės po užsienį. Gyvenau tiesiog ant ratų, o vadovai buvo tapę antrąja šeima“, – prisimena Dovydas, kuris, galima sakyti, užaugo scenoje.

Katažynos Polubinskos nuotr./„Lietuvos balso“ akimirka
Katažynos Polubinskos nuotr./„Lietuvos balso“ akimirka

Jau vėliau, baigęs karjerą „Ventukuose“ ir pakėlęs sparnus tolyn, Dovydas taip pat neapleido muzikos – dainavo įvairiuose muzikiniuose projektuose, vienas ryškesnių iš jų: išskirtinė alternatyvaus roko grupė „SSG“, kuriai priklausė ir Algis Greitai.

„Muzikaliai esu labai labai, labai įvairiapusis“, – sako Dovydas šiandien dainuojantis chore Naujojoje Akmenėje, kurioje ir gyvena. „Bandom kurti linksmesnį gyvenimą savo mielojoje provincijoje“, – kikendamas su dueto partneriu Aurimu atvirauja Dovydas.

„Taigi, labai smagu, kad chore sutikau Aurimą. Iš pradžių, išgirdęs jo balsą, pagalvojau – ar čia mano klonas? Ar mane kažkas mėgdžioja? Nes mūsų balsai labai panašūs. Pasirodo – panašūs ir charakteriai, nes labai susidraugavome“, – pažintį, kuri atvedė ir iki dueto bei dalyvavimo „Lietuvos balse“ prisimena vaikinai.

Griaudės dvigubai

„Lietuvos balso“ žiūrovai jau gali įsivaizduoti: jeigu ypač galingai skamba vien Dovydas, dar galingiau skamba du Dovydai. „Mūsų muzikiniai skoniai šiek tiek skiriasi, tačiau balsai įpareigoja ieškoti kompromiso – siekiame dainuoti tai, kas labiausiai tinka mūsų galimybėms“, – pasakoja Aurimas kartu su Dovydu atliksiantis žiūrovams tikrai pažįstamą kūrinį.

„Dainuojame ir ruošiamės ne tik „Lietuvos balso“ repeticijoje, ne tik Naujojoje Akmenėje, bet ir važiuodami ilgą kelią iki Vilniaus, taigi muzika su mumis yra visada“, – šypsosi Aurimas ir Dovydas.

Paklausti, ko dar reikėtų tikėtis žiūrovams, vyrai intriguoja.

„Na, kai namuose švenčių metu uždainuodavome su savais – tėčiu, seneliu, broliu...Tai taip... drebėdavo spintoje stiklai, ant stalo indai duždavo, buvo visko. Genai tokie. Gal ir su Aurimu bus panašiai“, – juokiasi Dovydas.

Kaip seksis Aurimui ir Dovydu aklosiose perklausose, bus galima pamatyti jau šį sekmadienio vakarą, 19.30 val., „Lietuvos balse“ per LNK.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Nealkoholinis „Švyturio Ekstra“ ketina skinti tarptautinių apdovanojimų laurus
Reklama
Elektromobilis, kurį galima papildyti degalinėje: didžiausi abiejų pasaulių privalumai viename
Reklama
Periodontitas: simptomai ir faktai, kodėl nereikia bijoti jo gydymo
Reklama
Intensyvėjant „Rail Baltica“ statyboms darbams ruošiasi geležinkelio tiesėjai
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką