Net 700 filmų žiūrėkite nemokamai. ŽMONĖS Cinema
Išbandyti
Prenumeratoriai žino daugiau. Prenumerata vos už 1,00 Eur!
Prenumeruoti

Buvusių „Yvos“ merginų projektas „ŠarkA“ prieš oficialų debiutą nustebino retro stiliumi

Penktadienį, per Tris Karalius, vykusį labdaros koncertą „Ištiesk gerumo ranką. Maistas ant ratų“ savo pasirodymu papuošė projektas „ŠarkA“ – taip pasivadino buvusios grupės „Yva“ merginos. Renginio metu atlikėjos buvo sunkiai atpažįstamos, nes jų įvaizdis priminė klasikinį retro.
Buvusių „yvų“ naujasis projektas „ŠarkA“
Merginų projektas „ŠarkA“ / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Apsirengti ir pasipuošti koncertui Kristinai Ivanovai, Gintarei Valaitytei ir Ievai Stasiulevičiūtei padėjo Maltos ordino pagalbos tarnybos (MOPT) Lietuvoje senolių kostiumų dailininkė Gražina Remeikaitė. Juokauta, kad merginos nusikėlė į tikruosius „močiučių“ laikus.

„Šiandien mums didelis iššūkis, nes atrodome visiškai kitaip. Jei sukūrėme naują projektą, nereiškia, kad mes negalime būti gražios. Įvaizdį mums sukūrė šauni moteris, ji mus aprengė. Iš pradžių šiek tiek bijojome, nelabai pasitikėjome, bet esame rezultatu labai patenkintos. Konsultavomės dėl visko – net pėdkelnių, avalynės, žinoma, ir šukuosenų“, – sakė dainininkės. Į sceną jos lipo vilkėdamos žirneliais margintas sukneles, o jų plaukai buvo įmantriai sušukuoti retro stiliumi.

Kaip 15min.lt sakė atlikėjos, projektas „ŠarkA“ viešumoje buvo interpretuojamas skirtingai ir jos leidžia klausytojams pavadinimą vertinti kaip kam patinka.  Oficialų projekto įvaizdį ir muziką merginos pristatys šeštadienį, sausio 7-ąją, projekto „Šok su manimi“ finalo metu. „Projektas „ŠarkA“ yra roko projektas, jame bus ir autorinių dainų, ir perdainuotų „koverių“, kuriems bus padarytos roko aranžuotės“, – sakė jos.

Juliaus Kalinsko/15 minučių nuotr./Buvusių yvų naujasis projektas `arkA
Juliaus Kalinsko/„15 minučių“ nuotr./Projektas „ŠarkA“

 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Būsto draudimas Lietuvoje: pokytis iš „nerūpi“ į „būtina“
Reklama
Kartu su VDU studentais, studijas pradeda ir gausus būrys Lietuvos moksleivių
Reklama
„Inbank“ tapo „pigu.lt“ finansavimo partneriu
Reklama
Žiemą per dieną išsimaudęs penkiuose ežeruose keliautojas K.Mieliauskas ragina kas rytą lįsti po šaltu dušu
Užsisakykite 15min naujienlaiškius