15min be reklamos
2023 01 27, 12:14

D.Čižausko netektį skaudžiai išgyvenantis K.Akulavičius: „Per akimirką sunyko viskas“

Praėjus kuriam laikui po atlikėjo, dainų tekstų autoriaus Donato Čižausko laidotuvių, „2 Donatai“ narys Karolis Akulavičius prabilo apie tai, kaip šiuo metu jaučiasi. Jis neslepia, kad atsigauti – vis dar be galo sunku.
Donatas Čižauskas ir Karolis Akulavičius
Donatas Čižauskas ir Karolis Akulavičius / Asmeninio albumo nuotr.

Penktadienį „2 Donatai“ narys Karolis Akulavičius pasidalijo jautriais žodžiais ir mintimis apie tai, kaip jaučiasi praėjus kuriam laikui po Donato Čižausko laidotuvių.

Savo įrašu atlikėjas sutiko pasidalinti su portalo Žmonės.lt skaitytojais.

„Tie, kuriems yra tekę netekti artimo bičiulio, puikiai supranta, kaip sunku būna po to atsipeikėti… Mintyse per akimirką sunyko viskas, kuo gyvenau pastaruosius metus. Labai sunku priimti tą faktą, kad niekas nebebus taip, kaip ankščiau – viskas apsivertė. Donatas tikrai buvo geras draugas, bendražygis, stiprus kūrėjas. Po jo mirties atsivėrė tuštuma, liko begalė neatsakytų klausimų.

Pastaruoju metu labai daug galvojau ir supratau, kad negaliu tiesiog sustoti. Sulaukiau begalės jūsų klausimų, palaikymo kupinų žinučių. Gyvenimas juda į priekį ir tai, ką galiu padaryti geriausiai yra – neleisti Donato dainoms užgęsti. Jo dainos savyje talpina begalinę prasmę, primena visiems mums, kad turime dalintis mintimis, turime kalbėti apie savo jausmus, išgyvenimus. Kiek vėliau apie viską papasakosiu plačiau.

Dabar noriu kreiptis į jus ir padėkoti už visą palaikymą. Sulaukiau labai didelio jūsų žinučių kiekio. Jūs nuostabūs.
AČIŪ, JUMS, už begalinį palaikymą.

Ateinančiu metu noriu skirti daugiau dėmesio savo šeimai, poilsiui ir pamažu grįžti prie darbo. Visa detalesne informacija pasidalinsiu vėliau. Ačiū jums už kantrybę. Aš su jumis“, – rašė K.Akulavičius.

Primename, kad skaudi žinia apie grupės „2 Donatai“ nario Donato Čižausko mirtį pasiekė sausio 2 d.

Žinią apie bičiulio ir kolegos netektį savo feisbuko paskyroje pranešė ir Karolis Akulavičius.

„Noriu pranešti labai liūdną žinią. Mus paliko talentingas, nuostabus tėtis, vyras, mano kolega DONATAS ČIŽAUSKAS… Išliksi mano atmintyje kaip talentingas kūrėjas ir dainininkas. Tavo dainos išliks mūsų visų širdyse.

Ilsėkis ramybėje, mano mielas Drauge.“

Po projekto grupė „Du Donatai“ smarkiai išpopuliarėjo, tiesa, 2016 metais Donatas Balvočius, norėdamas susikoncentruoti į šeimą, iš jos pasitraukė. Tuomet prie Donato Čižausko prisijungė Karolis Akulavičius ir atsinaujinusi grupė sėkmingai tęsė veiklą.

Atlikėjas po „Lietuvos balso“ dalyvavo dar ne viename televizijos projekte. Pavyzdžiui, „Žvaigždžių duetuose“ dainavo su Indre Stonkuviene ir Beata Nicholson. Taip pat savo jėgas išbandė „Muzikinėje kaukėje“.

Amžinojo poilsio 33-ejų muzikantas Donatas Čižauskas sausio 6 d. atgulė gimtosios Plungės Jovaišiškės kaimo kapinėse.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Sugedusi buitinė technika: remontuoti ar pirkti naują?
Reklama
Ko reikia tikram šeimos automobiliui: esmė slypi nepastebimose smulkmenose
Reklama
Intensyvėjant „Rail Baltica“ statyboms darbams ruošiasi geležinkelio tiesėjai
Reklama
2022 m. „Rimi“ sėkmingai įgyvendino tvarumo ir labdaros iniciatyvas, prisidėjo prie paramos Ukrainai
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką