2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Daina Bilevičiūtė tikina neišsirenkanti vyro iš 10 kandidatų, 400 litų už naktį – mažai

Penkiasdešimt metų jubiliejų atšventusi Daina Bilevičiūtė pirmą kartą gyvenimą užsimanė ištekėti. Todėl dabar nori išsirinkti geriausią vyrą iš visų turimų kandidatų. Daina su jokiu vyru dar nėra gyvenusi santuokoje. Tiesa, buvo vienas toks – padovanojo dukrą ir dingo. Tačiau dabar kandidatų į jos širdį – ištisas legionas! Trečiadienio vakarą LNK laidoje KK2 Daina Bilevičiūtė tikins, kad jos rankos siekia dešimt vyriškos giminės atstovų.
Daina Bilevičiūtė
Daina Bilevičiūtė / Stop kadras
Temos: 1 Seksas

„Jie visi labai skirtingi , aš juos visus labai myliu. Vienas daineles dainuoja, kitas rūpinasi, trečias vynuoges veža, galvoja, kaip man lovytę pakloti – visi nuostabūs“, – KK2 laidoje gundančiai panirusi į jacuzzi kalbės Daina.

Tarp kandidatų – vienas užsienietis, devyni lietuviai. Yra turtingų, ir nelabai. Jaunų ir praplikusių. O vienas Dainai, kaip koks įkyrus vabzdys, pastoviai siūlo pinigus už naktį. „Dabar siūlė 400 litų, galvoju, per mažai“, – sako dainininkė.


Daina supranta, ko reikia vyrams, todėl yra tokia populiari.  Pagrindinė populiarumo priežastis – iniciatyvumas lovoje. Daina pasidomėjo statistika ir padarė išvadą, kad vyrus reikia padaryti laimingus tiek kartų, kiek pastarieji trokšta – štai ir visa paslaptis.

Dainos teigimu, pati didžiausia nesąmonė, kad vyrams patinka manekenės ir plokščios gražuolės. Vyrams lovoje reikia sveikos, apvalios, Botičelio ir Mikelandželo stiliaus damos.   

Bet Daina nebūtų lietuvaitė, jei jos netrauktų užsieniečiai karšti pietiečiai. Dainą ypatingai sužavėjo vienas gerbėjas iš Ispanijos, kuris siuntinėja savo asmenukes... plikas.

Stop kadras/Daina Bilevičiūtė
Stop kadras/Daina Bilevičiūtė

 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Benediktas Vanagas: tinkamas pasiruošimas yra pagrindinė sąlyga geram rezultatui
Reklama
Paskola smulkiam verslui: kredito unijos siūlo finansavimą lengvatinėmis sąlygomis
Reklama
Testas. Ar jūsų namai saugūs? Pasitikrinkite savo žinias ir laimėkite prizą!
Reklama
Klausos sutrikimams spręsti – unikali technologija ir „nematomi“ klausos aparatėliai
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką