Geras turinys neatostogauja. Prenumerata vos nuo 0,50 Eur/mėn!
Išbandyti

Daina Bosas apie dukros Marijos pirmąją meilę: „Dovydas yra puikus vaikinas“

Verslininkės Dainos Bosas dukra Marija Randers (16) įsimylėjo: vasaros pradžioje mergina ėmė draugauti su 17-mečiu Dovydu Pinskumi. Kaip Žmonės.lt pasakojo pats Dovydas, jų jausmai užaugo iš senos pažinties.
Marija Randers ir Dovydas Pinskus
Marija Randers ir Dovydas Pinskus / Asmeninio albumo nuotr.

Nors romantiški santykiai Mariją Randers ir Dovydą Pinskų ėmė sieti dar vasaros pradžioje, viešai apie gražią draugystę pora paskelbė vos prieš savaitę. „Facebook“ tinkle pasiskelbė, kad yra pora.

„Mariją žinau iš labai ankstyvos vaikystės. Kai rimtai pradėjome bendrauti, jau tada mūsų santykiai kaip draugų buvo labai geri. Būdamas Amerikoje irgi daug su ja bendravau, o kai grįžau, mes susitikome ir kartu pajutome, kad vienas kitam jaučiame kažką daugiau. Bet tai galėčiau pavadinti meile iš pirmo žvilgsnio“, – Žmonės.lt pasakojo Dovydas.

Šiuo metu jis atostogauja Lietuvoje, nors pastaruosius metus gyvena Jungtinėse Amerikos Valstijose – ten mokosi ir žaidžia krepšinį. Dovydas – Širvintų merės Živilės Pinskuvienės ir Jono Pinskaus sūnus.

Žmonės.lt verslininkė Daina Bosas pasakojo, kad Marija ir Dovydas vienas kitą pažįsta seniai, anksčiau jiedu ir mokėsi kartu.

Asmeninio archyvo nuotr./Dovydas Pinskus ir Marija Randers
Asmeninio archyvo nuotr./Dovydas Pinskus ir Marija Randers

„Tai yra vaikų, dviejų jaunų žmonių draugystė. Ji prasidėjo, kiek žinau, šią vasarą. Anksčiau jie mokėsi kartu privačioje pradinėje mokykloje. Vienas kitą jie pažįsta jau seniai, taip, kaip mes pažįstame Živilę ir Joną – mes juk bendraujame šeimomis. Tiesiog vaikai suaugo, subrendo. Jie nėra išskirtiniai paaugliai – tokie pat, kaip ir kiti. Natūralu, prasidėjo draugystė. Vaikiška draugystė“, – sakė D.Bosas.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./Daina Bosas su  dukra Marija
G.Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./Daina Bosas su dukra Marija

Dovydas – pirmasis Marijos vaikinas. „Marija ne tik kad nebuvo pristačiusi man jokio vaikino, bet ir neturėjo tokio. Tai – pirmas jos vaikinas. Ji dar jauna mergina, ši draugystė jai pirma. Vaikai net truputį išsigando dėl dėmesio“, – kalbėjo D.Bosas.

Ar, D.Bosas nuomone, Dovydas Marijai – tinkama pora? „Dovydas yra puikus vaikinas, Marija – puiki jauna mergina. Jie bendrauja protingai, nepažeisdami jaunų žmonių bendravimo taisyklių. Tėvams tai priimtina. Smarkus žodis „pora“... Atrodo, kad suporavome juos visam gyvenimui. Juk galime, kad ir šimtui metų poruoti, bet gyvenimas savo parodys. Kaip jie norės, taip ir bus“, – svarstė verslininkė.

Žinoma moteris pabrėžė nuolat palaikanti savo vaikų sprendimus: „Niekada neturėjau mados kištis į savo vaikų draugystes. Nei į Luko, nei į Marijos. Aš galiu tik duoti gerų patarimų. O priims jie juos ar ne... Niekad nesikišau, nenurodinėjau, kad man šitas tinka, o anas netinka. Man tikti neturi. Turi tikti vaikams. Juk ne man gyventi... Mano vyras gal irgi kažkam atrodo netinkamas, bet man jis – pats geriausias. Tai – individualūs dalykai.“

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./Daina ir Antanas Bosai
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./Daina ir Antanas Bosai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Balsuokite už architektūriškai žaviausią miestą ir pasidalinkite jus įkvepiančiais pastatais
Reklama
Iš gyvenimo nuotykio sugrįžusi „Lidl“ vaikų komanda“ neslepia emocijų
Reklama
Jau liepos 17 d. Indrė Stonkuvienė kvies moteris susitikti ypatingame nemokamame renginyje
Reklama
Auga visiškai įrengto naujo būsto paklausa: kuo tai patrauklu?
Užsisakykite
15min naujienlaiškius