2012-03-27 19:54

Dainininkų pora Milisandra ir Algis Radzevičiai nebuvo sugrąžinti į „Žvaigždžių duetus“

Projekto „Žvaigždžių duetai“ komisijos pirmininkas Vytautas Juozapaitis nesugrąžino iš šou praėjusių savaitgalį pasitraukusios dainininkų Milisandros ir Algio Radzevičių dueto.
Algirdas ir Milisandra Radzevičiai
Algirdas ir Milisandra Radzevičiai / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.

Duetas paskutinį kartą prieš publiką ir komisijos narius atliko Anapilin pasitraukusio aktoriaus ir dainininko Sauliaus Mykolaičio dainą „Matrica“. Ši daina jau kartą skambėjo „Žvaigždžių duetuose“ – tai prisiminė ir V.Juozapaitis, pažymėjęs, kad pora nebepristato nieko naujo.

„Viskas ne mano rankose, mano rankose tik mikrofonas, kuris negali įvertinti šios poros galimybių  projekte“, – sakė V.Juozapaitis. Komisijos pirmininkas taip pat pastebėjo, kad šis duetas klausytojams savo dalyvavimu suteikė malonumo.

„Jūs tikrai garbingai kovojote“, – pridūrė jis. 

„Žmonele, mes su tavimi – jau istorija ir tai yra svarbiausia“, – dėl pasitraukimo iš projekto neliūdėjo A.Radzevičius.

Iš projekto pasitraukęs duetas buvo apdovanotas tūkstančio litų vertės interjero salono dovanų kuponu.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą