Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2011 11 07, 14:07

Danielius Bunkus: „Keisti sauskelnes pirmiausia išmokau aš!“

„Jei tik Natalija išleis, tai su malonumu išeisiu tėvystės atostogų“, – gyvenimo būdo laidoje „Gyvenimas yra gražus“ prisipažins Danielius Bunkus.
Danielius ir Natalija Bunkai
Danielius ir Natalija Bunkai / TV3 nuotr.

Beveik prieš tris mėnesius tėvais tapę verslininkas ir populiari dainininkė pastaruoju metu vis dažniau pasirodo viešumoje, o Natalija net grįžta į sceną pradėti solinės karjeros. Kai garsioji šeima praėjusią savaitę pasirodė įspūdingoje aukštuomenei skirtoje puotoje Kauno „Žalgirio“ arenoje, aplinkiniai kuždėjosi, kad Bunkai joje ilgai neužsibus, nes jiedu skubės pas mažąjį Kristupą namo. Tačiau Natalija neslėpė, kad mažylis saugiai paliktas pas senelius laikinojoje sostinėje, tad ji su vyru gali šiek tiek atsipalaiduoti, juolab kad kitą dieną dainininkės laukė koncertas Klaipėdoje.

„Kas rūpinsis Kristupu, kai koncertuosiu? Sūnaus auginimo džiaugsmus ir rūpesčius esame puikiai pasidalinę. Dienomis su juo būnu aš, o kai Danielius grįžta po darbų, vaiko priežiūrą perima jis. Jis yra puikus tėtis, tad tikrai ramia širdimi vaiką palieku su juo ir nematau čia nieko keisto, juk atžalomis rūpintis turi abu tėvai“, – šypsosi buvusi grupės „Yva“ lyderė. Jai pritaria ir Danielius: „Keisti sauskelnes pirmiausia išmokau aš!“

Bunkų pokalbis apie sūnaus auginimą ir įspūdingos aukštuomenės puotos akimirkos – jau šį vakarą 20.30 val. laidoje „Gyvenimas yra gražus“ per TV3!

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką