2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Daugiau nei pusantro tūkstančio žiūrovų trečiadienio vakarą gavo „Gero juoko dozę“

Vienintelis profesionalus improvizacijos teatras Lietuvoje „Kitas kampas“ sausio 4 d. po trijų metų pertraukos Vilniuje surengė didžiausią improvizacijos šou „Naujametinė gero juoko dozė“, rašoma organizatorių pranešime spaudai.
„Kitas kampas“
„Kitas kampas“ / Manto Gudzinevičiaus nuotr.

Į pasirodymą „Compensa“ koncertų salėje plūdo juoko pasiilgę žiūrovai iš visų Lietuvos miestų. Skaičiuojama, kad trečiadienio vakarą į teatro „Kitas kampas“ improvizacijos šou atvyko beveik 1800 žiūrovų. Tokiais žiūrovų skaičiais negali pasigirti joks improvizacijos teatras Europoje.

Improvizacijos teatro „Kitas kampas“ aktoriai užkulisiuose neslėpė ir malonaus jaudulio. Teatro meno vadovas Kirilas Glušajevas prieš pasirodymą drąsino kolegas ir prisiminė rašytojo Viktoro Hugo mintį. „Geriausia ką galime daryti – tai būti scenoje.

Mes keičiame niūrią kasdienybę į spalvotą ir kuriame šventę. Kaip teigė V.Hugo, gimstame su riksmu, mirštame su atodūsiu, tad belieka gyventi su juoku“, – prieš pasirodymą sakė aktorius, režisierius K.Glušajevas.

„Kito kampo“ aktoriai Kirilas Glušajevas, Audrius Bružas, Martynas Nedzinskas bei Inga Šepetkaitė kartu su Giedriaus Nako vedama ritmo grupe, be išankstinio pasiruošimo ir scenarijaus improvizavo net kelias valandas. Žiūrovai pasirodymo metu išvydo ir būsimą teatro komandos narį aktorių Povilą Adomaitį, kuriam šis pasirodymas buvo premjera.

Po beveik dviejų valandų skambančio žiūrovų juoko, emocijomis su visa teatro komanda bei žiūrovais pasidalijo ir teatro vadovas A.Bružas. „Ačiū visiems žiūrovams, kurie šiandien atėjo į pasirodymą Vilniuje. Tai buvo ypatingas vakaras.

Dėl pandemijos net kelis metus nerengėme tokio mąsto pasirodymo Vilniuje, o dabar ir vėl susitikome su savo žiūrovais ir pajutome energiją, kurią sunku nusakyti žodžiais. Jausti šią energiją buvo labai stipru, gera ir jauku. Tikimės, kad Jus tai veža taip pat, kaip veža mus. Mums, kaip teatrui, tai yra labai prasminga ir svarbu. Ačiū atėjusiems ir ačiū visai komandai”, – jausmais dalijosi A.Bružas.

Nespėjusius atvykti į Vilniu, teatras „Kitas kampas“ kviečia į „Naujametinę gero juoko dozę“ sausio 10 d. Kaune ir sausio 31 d. Klaipėdoje. Tiesa, šie pasirodymai bus visiškai kitokie, kadangi spektaklis, improvizacijos šou yra kuriamas čia ir dabar be pasiruošimo ir kartu su susirinkusia publika. Bilietus į pasirodymus platina Bilietai.lt

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Reklama
„FreeBuds Pro 3“ – geriausios belaidės ausinės „Huawei“ istorijoje
Reklama
Tūkstančiai valandų, skirtų mokymuisi: IKEA dalinasi, kiek kainuoja darbuotojų augimas
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką