Prenumeratai - 60%. Geriausias metų pasiūlymas!
Prenumeruoti

Deivis: ligoniai komentarus rašo, dar didesni juos skaito (nuotraukos)

TV3 laidos „Be grimo“ filmavime garsūs scenos atlikėjai dalijosi patirtimi, kokius pliusus ir minusus jiems atnešė žinomumas. Štai atlikėjas Deividas Norvilas-Deivis prisiminė, kad itin nepatogiai pasijuto tuomet, kai rado netikėtą gerbėjų siurprizą.
Šioje laidoje savo patirtimi ir mintimis dalijosi patyrę scenos artistai ir išgarsėti siekiantys muzikos atlikėjai.
Šioje laidoje savo patirtimi ir mintimis dalijosi patyrę scenos artistai ir išgarsėti siekiantys muzikos atlikėjai. / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.

„Man šunį pakišo po durim ir pabėgo. Bet mes jį iki šiol auginam“, – apie neveislinę kalytę Saidą sakė Deivis. Anksčiau pykęs ant gerbėjų už tokią netikėtą ir daug atsakomybės reikalaujančią dovaną, dabar atlikėjas Saidą laiko tikra savo numylėtine.

Paklaustas, ar domisi atsiliepimais apie save ir savo kūrybą, D.Norvilas atsakė, kad tai jo visiškai nedomina.

„Ligoniai tuos komentarus rašo, dar didesni tuos komentarus skaito. Kam gadintis nuotaiką?“ – klausė dainininkas. Anot jo, Lietuva pernelyg maža šalis ir čia daugelis tik žaidžia žvaigždes, o ne tokiomis iš tikrųjų yra. „Man nesmagu, kai mane vadina žvaigžde“, – prisipažino Deividas.

Deivis neslėpė, kad ir jam pačiam kadaise teko persirgti „žvaigždžių liga“ – dar tais laikais, kai su grupe „Liūdesio gėlės“ pradėjo savo koncertinę veiklą. Tąkart tik jo mamos dėka apie šią grupę laikraštyje pasirodė straipsnis ir Deivis jautėsi tarsi devintame danguje.

„Visi nori kad juos pažintų gatvėje ir juos mylėtų“, – šyptelėjo dainininkas. Tačiau realybėje viskas pasirodė kitaip: karjeros pradžioje iš vyriškosios auditorijos Deivis net pajuto neapykantą.

„Vyrukai manė, kad Deivis nori nuvilioti visas jų merginas“, – prisiminęs praeitį nusijuokė D.Norvilas.

 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Laiku kreipęsis dėl erekcijos ir prostatos sutrikimų vyras gali išvengti infarkto ar net vėžio?
Reklama
Kaip apsitverti kiemą, kad tvora ir vartai tarnautų patikimai
Reklama
Monotoniškas darbas: kas slepiasi už darbodulio ir kodėl jo reikėtų vengti?
Reklama
„Senukų“ parduotuvėje – pirmasis gyvas „Counter Strike 2“ turnyras
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką