Deivis Norvilas patyrė traumą: iš repeticijos – tiesiai į ligoninę

Repetuodamas naujajame „Domino“ teatro spektaklyje „The Big Bang – didysis sprogimas“ atlikėjas Deividas Norvilas patyrė rankos traumą – skilo riešo kaulas.
Deividas Norvilas-Deivis
Deivis Norvilas / Asmeninio albumo nuotr.

Incidentas įvyko repetuojant sudėtingas muzikinės komedijos šokio scenas, kartu su scenos partneriu Roku Petrausku. Tiesiai iš repeticijos atlikėjas vyko į ligoninę, kur jam buvo nustatyta traumos pobūdis. Kitą dieną Deivis dalyvavo spektaklio klipo filmavime, kur pagal scenarijų jam teko groti pianinu.

„Tai yra pats sudėtingiausias mano karjeros spektaklis. Pastatyme yra daugybė svarbių detalių. Vienu metu reikia ne tik vaidinti, dainuoti, bet ir persirengti bei keisti scenografiją, o viską apjungia sudėtinga choreografija. Vienos repeticijos metu, pernelyg aktyviai įsijaučiau į kuriamą personažą, ko pasekoje, neapskaičiavęs trenkiausiu į Roką. Nors gavau nešioti rankos įtvarą, bet repeticijas tęsiame toliau“, - savo įspūdžiais pasidalino Deivis.

Asmeninio albumo nuotr./Deivis Norvilas
Asmeninio albumo nuotr./Deivis Norvilas

Muzikinę komediją „The Big Bang – didysis sprogimas“ kuria režsierius iš Varšuvos Tomas Dutkievičius (Tomaszas Dutkiewiczius). „Šis pastatymas – tai daugiau nei spektaklis. Tai - beprotiškiausia muzikinė komedija pasaulyje. Šou sukurtas pagal Brodvėjaus komedijos ir muzikos žanro standartus, - apie kuriamą spektaklį kalbėjo režisierius.

Komedijos „The Big Bang – didysis sprogimas“ premjera nuo spalio 28 d., visoje Lietuvoje.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Reklama
Breketai ar kapos? Patikimiausi dantų tiesinimo būdai
Reklama
Stogas be saugos elementų – lyg automobilis be saugos diržų
Reklama
Pagal vėžio gydymą Vidurio Europos ir Baltijos šalys vis dar atsilieka nuo Vakarų Europos
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką