2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Dėl motinystės išmokų klastojimo nuteista Eglė Jackaitė siekia atsikratyti teistumo

Prieš kiek mažiau nei trejus metus Lietuvos Aukščiausiasis Teismas (LAT) paskelbė verdiktą aktorės Eglės Jackaitės baudžiamojoje byloje dėl motinystės išmokų – ji buvo pripažinta kalta dėl fiktyviai pasididintos motinystės pašalpos, jai paskirta 20,8 tūkst. litų bauda. Trečiadienio rytą Klaipėdos miesto apylinkės teisme pradėta nagrinėti byla, kurioje E.Jackaitė siekia teistumo panaikinimo.
Eglė Jackaitė
Eglė Jackaitė / Karolinos Urbielytės nuotr.

„Tiesiog pasinaudojau įstatymų duota galimybe praėjus daugiau negu pusei laiko pabandyti panaikinti teistumą. Turiu artimų žmonių rate profesionalių teisininkų, kurie mane paskatino – o ir iš tiesų susimąsčiau, kam man šio fakto biografijoje reikia, jeigu galima jį panaikinti? Pagalvojau, kad pabandysiu“, – Žmonės.lt sakė E.Jackaitė.

Artimiausiu metu teismas turėtų nuspręsti, ar patenkinti E.Jackaitės prašymą panaikinti teistumą.

„Bauda seniai sumokėta, todėl manau, kad tam kliūčių tarsi ir neturėtų būti. Jeigu sprendimas ir būtų neigiamas, mano pasaulis nesugriūtų – tasai įrašas mano darbams nepakenkė ir manęs nepakeitė, toliau dirbu kaip dirbusi. Vis dėl to, tikiuosi gerų žinių“, – sakė E.Jackaitė.

Žmonės.lt primena, kad aktorė pripažinta kalta suklastojus darbo sutartį nekilnojamojo turto agentūroje „4Real“ ir fiktyviai per kelias dienas pasididinusi atlyginimą nuo tūkstančio iki 12 tūkst. Lt. Taip ji neva pretendavo gauti 119,4 tūkst. Lt dydžio motinystės pašalpą.

Aktorę fiktyviai įdarbinusią Eriką Kabečiūtę teismai irgi yra pripažinę kalta ir skyrę 15,6 tūkst. Lt baudą.

Karolinos Urbietytės nuotr./Eglė Jackaitė
Karolinos Urbietytės nuotr./Eglė Jackaitė

 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Reklama
Breketai ar kapos? Patikimiausi dantų tiesinimo būdai
Reklama
Stogas be saugos elementų – lyg automobilis be saugos diržų
Reklama
Pagal vėžio gydymą Vidurio Europos ir Baltijos šalys vis dar atsilieka nuo Vakarų Europos
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką