Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2015 01 02, 18:55

Dėl naujamečių fejerverkų į Londoną vykusiai Simonai Burbaitei juos teko žiūrėti per TV

Modelis Simona Burbaitė kartu su širdies draugu Matu Naujuosius metus sutiko Londone. Ši idėja porai kilo dar pavasarį, todėl nieko nelaukę gegužę nusipirko bilietus ir tvirtai žinojo, kad gruodžio 31-ąją jau bus Londone. Tiesa, trumpa kelionė pasisuko kiek kitu kampu, negu abu planavo: pora labai norėjo stebėti įspūdingus fejerverkus gyvai, tačiau išėjo taip, kad Naujuosius sutiko ir fejerverkus stebėjo... per televizorių viešbučio kambaryje.
Simona Burbaitė
Simona Burbaitė / Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr./Matas Kolpertas ir Simona Burbaitė
Asmeninio albumo nuotr./Matas Kolpertas ir Simona Burbaitė

Pora Londone nusileido ankstų gruodžio 31-osios rytą, o skrydis namo buvo numatytas sausio 1-osios vakare. Vos per dvi dienas juodu spėjo aplankyti numatytas vietas ir atšvęsti Naujuosius.

„Prieš skrisdami į Londoną buvome apsvarstę, ką norėsime aplankyti per tokį trumpą laiką – nebuvome tikri, kad viską suspėsime, bet, mano nuostabai, tikrai nemažai aplankėme ir visur ėjome pėsčiomis!“ – juokėsi Žmonės.lt kalbinta Simona, patikinusi, kad kitą dieną jautė kiekvieną savo kūno raumenėlį.

Asmeninio albumo nuotr./Simona Burbaitė
Asmeninio albumo nuotr./Simona Burbaitė

Pirmiausia, ką pora padarė atskridę į Londoną – nusipirko po didelį puodelį kavos „Starbucks‘e“. „O tada – žemėlapis į rankas ir pirmyn!“ – šyptelėjo Simona. Daug vaikščioti pėsčiomis porai buvo paprasta, mat jiedu į tokią trumpą išvyką neėmė jokio bagažo. Ir nors, anot pašnekovės, Londonas viliojo pačiais įvairiausiais išpardavimais, jiems pasiduoti nebuvo nei laiko, nei galimybių.

Mergina džiaugėsi, kad gruodžio 31-ąją Londonas lepino puikiu oru: nors vos atskridus lauke buvo minusinė temperatūra, įdienojus švietė saulė ir sušilo iki pliuso, todėl nieko nelaukę jiedu aplankė nemažai vietų: Londono akį, Big Beną, Bakingemo rūmus.

Asmeninio albumo nuotr./Simona Burbaitė
Asmeninio albumo nuotr./Simona Burbaitė

Išsvajotųjų fejerverkų nepamatė

S.Burbaitė pasakojo, kad labiausiai Londone Naujuosius sutikti jiedu norėjo dėl įspūdingų fejerverkų, kurie miestą paverčia tikra naujametine karalyste. Vis dėlto, viskas pasisuko kiek kitu kampu.

„Didžiausias juokas tame, kad į Londoną vykome labiausiai todėl, kad norėjome per Naujuosius stebėti įspūdingus fejerverkus, o išėjo taip, kad juos pamatėme per televizorių viešbučio kambaryje. Taip nutiko todėl, kad būtent šiemet Londone fejerverkų stebėjimas tapo mokamas – atsirado bilietai, kurių prekyboje nebeliko jau tą pačią dieną. Prieš išvykdami mes tai sužinojome, bet vis tiek tikėjomės, kad rasime vietų, kur bus galima jais pasigrožėti. Deja, viskas buvo užtverta, pastatai aukšti, todėl beveik nieko pamatyti neįmanoma – tik vienoje vietoje, prie Bakingemo rūmų aikštės, buvo galima labai iš tolo juos stebėti“, – pasakojo Simona.

Asmeninio albumo nuotr./Simona Burbaitė
Asmeninio albumo nuotr./Simona Burbaitė

Mergina tikino, kad labai dėl to jiedu nenusiminė – nuo ankstaus ryto visą dieną ant kojų praleidusi pora prisipažino vakare pajutusi didžiulį nuovargį.

„Kiek pervertinome savo jėgas – skrydis iš Lietuvos buvo šeštą ryto, todėl kėlėmės ketvirtą nakties, visą dieną vaikščiojome po Londoną, o jau aštuntą vakaro galvojome, ar mes tikrai norime stovėti tarp tos tūkstantinės minios ir iš taip toli stebėti fejerverkus. Nutarėme grįžti į viešbutį ir nepasigailėjome:  kitą dieną turėjome daugiau jėgų tolimesniam miesto apžiūrėjimui“, – džiaugėsi Simona.

Mergina patikino, kad trumpa išvyka abiems labai patiko ir patikino, kad į Londoną norėtų grįžti dar ir dar kartą, mat miestas įdomus, gyvas, yra ką veikti ir apžiūrėti. „Neveltui sakoma, kad Londono net per metus nespėsi pažinti. Žmonių visur labai daug, pats Londonas buvo kalėdinis, gražus. Nors ir nepamatėme tų fejerverkų, grįžome labai laimingi ir patenkinti – galvojame, kad reikia įvesti tradiciją kasmet Naujuosius sutikti vis kitoje šalyje – tikėkimės, kad taip ir bus. Pradžia tam jau padaryta“, – šyptelėjo S.Burbaitė.

Asmeninio albumo nuotr./Matas Kolpertas ir Simona Burbaitė
Asmeninio albumo nuotr./Matas Kolpertas ir Simona Burbaitė

 

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką