2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

„Didžiojo magijos šou“ komisija: televizijos rykliai, magijos meistrai ir tituluota gražuolė

Jau netrukus TV3 eteryje pasirodys įspūdingas televizijos projektas – „Didysis magijos šou“, kuriame dėl didžiojo mago titulo susikaus šeši geriausi magijos meistrai iš Lietuvos ir užsienio.
„Didžiojo magijos šou“ komisija
„Didžiojo magijos šou“ komisija / TV3 nuotr.

Nugalėtoją rinks žiūrovai, o kiekvieno mago pasirodys vertins ir kompetentinga komisija, kurioje – pramogų verslo rykliai Vitalijus Cololo ir Arūnas Valinskas, magijos teatro „DiArchy“ artistai Arvydas ir Diana Gaičiūnai bei „Mis Lietuva 2013“ Rūta Elžbieta Mazurevičiūtė.

„Tai bus labai įspūdingas, netikėtas ir magiškas reginys. Kaip profesionalai, mes labai džiaugiamės, kad Lietuvoje atsirado toks projektas, kuriame magijos meistrai gali pademonstruoti savo sugebėjimus. Šis šou tikrai labai patiks žiūrovams“, – sako „DiArchy“ duetas – magai A. ir D. Gaičiūnai.

Projekte „Didysis magijos šou“ dalyvausiantys iliuzionistai atstovauja skirtingoms magijos rūšims – mikromagijai, gatvės magijai, mentalizmui, scenos magijai. Vieni magai žavės protu nesuvokiamu rankų miklumu, kiti – charizma, treti – hipnotizuojančia iškalba, ketvirti – neįtikėtina drąsa. Projekte bus galima išvysti ir itin pavojingų triukų.

Ne vienus metus magijos pasaulyje karaliaujantis „DiArchy“ duetas sako, kad konkurencijos jie tikrai nebijo. Atvirkščiai – džiaugiasi, kad Lietuvoje atsiranda naujų žmonių, profesionaliai užsiimančių magija. „Mes šiame žanre padarėme daug, buvome pirmieji, todėl norint mus aplenkti reikia dirbti dar daugiau. Visi projekto dalyviai yra jauni, perspektyvūs ir viskas jiems dar prieš akis“, – sako Diana.

Paklausti pagal kokius kriterijus vertins magijos meistrus, Diana ir Arvydas teigia, jog kuo įspūdingesnis triukas – tuo daugiau laiko buvo skirta jo paruošimui, buvo įdėta daugiau darbo: „Pagal šiuos kriterijus mes ir vertinsime projekto dalyvius. Mes turime keletą favoritų, tačiau nenorime jų atskleisti. Tegul žiūrovai patys nusprendžia, kuris magas yra geriausias“.

TV3 žiūrovai netrukus įsitikins savo akimis – „Didžiojo magijos šou“ dalyviai, siekdami nepriekaištingai atlikti savo triukus, pagalbon pasikvies ir komisijos narius. Tiesa, Dianai ir Arvydui rečiausiai teks užlipti ant scenos.

„Gal jie mūsų prisibijo. Juk mes profesionalai. Tačiau buvo atsiradęs drąsuolis, kuris asistuoti pakvietė Arvydą. Tai buo triukas su tramdomaisiais marškiniais, reikėjo iš jų išsilaisvinti. Šį triuką praeitais metais mes atlikome pirmieji, todėl Arvydas su džiaugsmu padėjo jį įgyvendinti“, – atskleis duetas.

FotoPro nuotr./Vaida Skaisgirė su Diana ir Arvydu Gaičiūnais
FotoPro nuotr./Vaida Skaisgirė su Diana ir Arvydu Gaičiūnais

Pramogų pasaulyje gerai žinomas humoristas, TV3 laidų vedėjas Vitalijus Cololo pripažįsta: „Kai matai prieš savo akis tai, ką gali parodyti šio projekto dalyviai, supranti, kad stebuklai egzistuoja. Ir šis projektas dar kartą tai įrodys“. 

„Man labai įsiminė triukas, kai automobilis pervažiuoja vieną iš projekto magų, tačiau pastarasis net nenukenčia. Tai fantastika. Taip pat mane visada sužavi triukai su kortomis, dingstančiais ir atsirandančiais daiktais. Kai visą tai matai, supranti, kad dar daug ko nesupranti“, – juokdamasis pasakoja Cololo.

Projekto kūrėjai intriguoja, jog žiūrovų laukia ne tik įspūdingi, magiški pasirodymai, bet ir nenuspėjamos, iki ašarų juoktis privesiančios komisijos narių diskusijos. Ginčai, pokštai, flirtas – visa tai ir dar daugiau demonstruos komisijos nariai bei projekto vedėjai Andrius Rožickas ir Vaida Skaisgirė.

Parodyti kuo įspūdingesnius triukus magus masins ne vienas dalykas, o ir kazino įsteigtas įspūdingas piniginis prizas – 10 000 eurų bei garbingas didžiojo mago titulas.

FotoPro nuotr./Andrius Rožickas ir Vaida Skaisgirė
FotoPro nuotr./Andrius Rožickas ir Vaida Skaisgirė

 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Reklama
Breketai ar kapos? Patikimiausi dantų tiesinimo būdai
Reklama
Stogas be saugos elementų – lyg automobilis be saugos diržų
Reklama
Pagal vėžio gydymą Vidurio Europos ir Baltijos šalys vis dar atsilieka nuo Vakarų Europos
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką