15min be reklamos
2015 09 15, 11:44

Dileta Meškaitė paatviravo: ankstesnis gyvenimo draugas buvo pavydus ir draudė vilkėti sijoną

Dainininkė Dileta Meškaitė-Kisielienė prieš metus būtų nusijuokusi, jei kas būtų pasakę, kad jos vyru taps jos tuo metu tik pažįstamas Donatas.
Dileta Meškaitė
Dileta Meškaitė / Vaida Neblunkanti Foto nuotr.

„Mes pažįstami esame seniai, bet vieną dieną kažkas atsitiko – chemija, burbuliukai. Nežinau, kažkas atsitiko. Kai pasižiūri į žmogų kitaip, nei žiūri visą laiką. Smagu, kad tą kartą abu pasižiūrėjome kitaip“, – laidoje KK2 antradienio vakarą per LNK kalbės gražuolė.

Jauna mergina kalbės, kad tikrai dar nesiruošė tekėti. „Nebuvau iš tų, kuri lakstė ir ieškojo. Iš vis nieko neieškojau“.

Juliaus Kalinsko/15min.lt nuotr./Dileta Meškaitė-Kisielienė ir Donatas Kisielius
Juliaus Kalinsko/15min.lt nuotr./Dileta Meškaitė-Kisielienė ir Donatas Kisielius

Beje, tuomet Dileta jau turėjo gyvenimo draugą, tačiau pastarasis buvo labai pavydus. Maža to, jis pykdavo, kad Dileta gundo žiūrovus ant scenos, taip pat drausdavo merginai bent šiek tiek seksualiai rengtis.

„Man keista, kaip vyras gali neleisti moteriai segėti sijono. Sako: „Ne, ne, ne, maukis kelnes arba džinsus“, – prisimena D. Meškaitė-Kisielienė.

Dileta prisipažino netekusi žado, kai senas pažįstamas Donatas jos paklausė tiesiai. „Jis manęs griežtai paklausė: „Ar galime mes oficialiai draugauti?“ Normalu, kad reikia paklausti. Galbūt vienas galvoja, kad draugauja, o kitas galbūt ne“, – laidoje aiškins dainininkė.

Nustebusi Dileta nepasakė „Ne“, tačiau merginą dar labiau nustebino, kai po keturių mėnesių draugystės Venecijoje Donatas paklausė: „Ar tekėsi už manęs?“. Mergina nedvejodama pasakė: „Taip“. O vasarą pora atšoko vestuves.

Juliaus Kalinsko/15min.lt nuotr./Dileta Meškaitė ir Donatas Kisielius
Juliaus Kalinsko/15min.lt nuotr./Dileta Meškaitė ir Donatas Kisielius

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Iliuzionistas Rokas Bernatonis priima iššūkį: degalų taupymo magija
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką