15min be reklamos
Publikuota 2012 07 23, 14:34

Domantas Pacevičius – vaikinas kaip du vandens lašai panašus į televizijos laidų vedėją Igną Krupavičių

Išvaizdus jaunuolis Domantas Pacevičius (28) jau seniai nebesistebi, kai žmonės tvirtina, kad jis panašus į televizijos laidų vedėją Igną Krupavičių. Tiesa, tokios kalbos jam neįkyri, o kartais net ir prajuokina.
Domantas Pacevičius (kairėje) ir Ignas Krupavičius
Domantas Pacevičius (kairėje) ir Ignas Krupavičius / Gretos Skaraitienės ir Luko Balandžio nuotr.

„Draugai ne kartą sakė, kad esu panašus į I.Krupavičių. Ir lankydamasis naktiniame klube girdėjau, kaip man šnibždasi už nugaros. Kartais būna stovi už nugaros ir kalbasi: „Pažiūrėk, pažiūrėk, čia „Labo ryto“ vedėjas. Aš dėl to nepykstu, kartais net visai įdomu sužinoti žmonių reakciją“, – portalui Žmonės.lt sakė sunkvežimių prekyba užsiimančioje įmonėje dirbantis vaikinas.

Gretos Skaraitienės nuotr./Domantas Pacevičius
Gretos Skaraitienės nuotr./Domantas Pacevičius

Jis prisipažino, kad yra buvę, kad paties mama ragino keliauti į televizijos antrininkų šou „Gintarinis atspindys“. „Mama sakė „eik, eik“, bet tada nenorėjau, maniau, kad reikia ką nors pažinoti, kad ten įsisukčiau“, – juokėsi Domantas.

Vaikinas pasakojo kartą dalyvavęs dideliame vakarėlyje, kur dauguma žmonių buvo nepažįstami, ir dalis svečių jį palaikė I.Krupavičiumi. „Vienas vaikinas buvo kiek įkaušęs ir sako: „Klausyk, niekaip nesuprantu – jūs ten „Laba rytą“ tiesiogiai filmuojat ar ne?“ Nutariau pajuokauti ir kurį laiką apsimečiau Ignu“, – pasakojo D.Pacevičius. Vaikinas tikino nemanantis, kad dėl panašumo su laidų vedėju sulaukia daugiau merginų dėmesiu – galbūt tik daugiau tiriančių žvilgsnių.

Domantas tikino, kad kol kas palyginimai jam neįgriso, tad ir išvaizdos keisti neketinantis.  „Kaip yra taip yra, aš dėl savo išvaizdos nesirūpinu. Aš visą laiką būnu be barzdelės, tik dabar per atostogas ataugo. Kai būnu nusiskutęs ir plaukai truputį trumpesni – mes su I.Krupavičiumi kaip du vandens lašai“, – sakė jis. Domantas teigė pats I.Krupavičiaus nepažįstantis ir niekuomet su juo nebendravęs.

BFL nuotr./Ignas Krupavičius
BFL nuotr./Ignas Krupavičius

 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką