2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Donata Virbilaitė taps mama – laukiasi pirmagimio: „Pradžia buvo nelengva“

Dideli pokyčiai Donatos Virbilaitės (36) gyvenime. Dainininkė laukiasi vaikelio ir ruošiasi naujam – motinystės – etapui. Donata su mylimuoju Gediminu tėvais turėtų tapti jau birželį, praneša žurnalas „Žmonės“.
Donata Virbilaitė
Donata Virbilaitė / Caroline Bee photography, asmeninio albumo nuotr.

Atlikėja ir muzikos studijos įkūrėja šiuo metu skaičiuoja 32 nėštumo savaitę.

„Žinia, kad birželį tapsime tėvais, mus pasiekė po atostogų Turkijoje. Dabar vis pagalvoju, kad šis tolimas kraštas, kuriame esu gyvenusi, mano istorijoje ne kartą atliko reikšmingą vaidmenį“, – naujausiame „Žmonių“ numeryje pasakoja D.Virbilaitė.

Pora jau žino ir kūdikio lytį. Abu susitarė – jei išsipildys medikų prognozės, vardą jųdviejų kūdikiui rinks Gediminas.

Donata prisipažino ir apie nėštumo sukeltus sunkumus. „Dabar jau galiu apie tai kalbėti, bet pradžia buvo nelengva“, – tikina ji.

Iki šiol apie mylimąjį neatviravusi Donata sako, kad pokyčiai asmeniniame jos gyvenime prasidėjo prieš daugiau nei dvejus metus, kai artimi draugai nutarė ją supažindinti su savo bičiuliu matininku Gediminu.

Apie draugų surengtas „piršlybas“, viešumoje nesirodantį mylimąjį, įsigytą būstą, vestuvių planus ir koks bus vaikelio vardas – skaitykite šios savaitės žurnale „Žmonės“ ir Žmonės.lt prenumeratoriams: Donata Virbilaitė – atvirai apie mylimąjį ir kūdikio laukimą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Reklama
„FreeBuds Pro 3“ – geriausios belaidės ausinės „Huawei“ istorijoje
Reklama
Tūkstančiai valandų, skirtų mokymuisi: IKEA dalinasi, kiek kainuoja darbuotojų augimas
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką