15min be reklamos
Publikuota 2014 08 14, 12:18

Dukrą pagimdžiusi Rūta Ščiogolevaitė praleido „Lietuvos talentų“ sezono pristatymą

Ketvirtadienį Vilniaus rotušėje vyko naujojo TV3 laidos „Lietuvos talentai“ sezono pristatymas. Renginyje dalyvavo beveik visi šou metu televizijos žiūrovams pasirodysiantys televizijos veidai, čia neatvyko tik „Lietuvos talentų“ teisėja Rūta Ščiogolevaitė-Damijonaitienė: dalyvauti pristatyme jai koją pakišo motinystės rūpesčiai.
Rūta Ščiogolevaitė
Rūta Ščiogolevaitė / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Būsimo ketvirtojo „Lietuvos talentų“ sezono dalyvių šokiai, artistų pasirodymai ir ugnies pliūpsniai – taip laidos kūrėjai pasisveikino su žiūrovais. Paradui dirigavo šou vedėjai – aktoriai Ramūnas Cicėnas ir Marius Repšys, renginio nepraleido ir teisėjai – Saulius Urbonavičius-Samas bei Marijonas Mikutavičius. 

Juliaus Kalinsko/15min.lt nuotr./Ramūnas Cicėnas ir Marius Repšys.
Juliaus Kalinsko/15min.lt nuotr./Ramūnas Cicėnas ir Marius Repšys.

Trečioji „Lietuvos talentų“ teisėja R.Ščiogolevaitė į renginį neatvyko – praėjusį trečiadienį dainininkė pagimdė dukrelę Anabelę.

Kad renginyje nepasirodys laidos kūrybinę komandą dainininkė įspėjo iš anksto – atsiprašė ir tikino šią dieną norinti likti su naujagime. 

„Kokie esame profesionalai, puikiai įrodo Rūta – ji net pasistengia pagimdyti tada, kad suspėtų grįžti į „Lietuvos talentus“, – kolegę pagyrė M.Mikutavičius.

Juliaus Kalinsko/15min.lt nuotr./Martynas Levickis
Juliaus Kalinsko/15min.lt nuotr./Martynas Levickis

Pagrindiniu beveik pusvalandžio trukmės sezono pristatymo renginio akcentu tapo vieno iš „Lietuvos talentų“ nugalėtojo, akordeonisto Martyno Levickio pasirodymas scenoje. Tarptautinę karjerą padaręs muzikantas susirinkusiems žiūrovams pasirodė ne be reikalo – atskleidė, kokį prizą gaus ketvirtojo „Lietuvos talentų“ sezono nugalėtojas. 

O prizas bus įspūdingas: nugalėtojui, kuris paaiškės jau žiemą, žadama įteikti 15 tūkst. eurų čekį ir galimybę surengti savo pasirodymą Vilniaus rotušėje.

„Į koncertą nugalėtojas galės pakviesti ne tik savo draugus, artimuosius, bičiulius ir pažįstamus, bet ir, tikėkimės, pačią prezidentę. Aš taip pat tikiuosi sulaukti kvietimo“, – sakė M.Levickis. 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką