Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2011 11 11, 12:03

Dvi klinikines mirtis ir daugybę operacijų išgyvenusi moteris stebina stiprybe

Laidoje „Gyvenimo spalvos“ šį sekmadienį – dvi istorijos apie neįtikėtinai stiprias moteris, nepasidavusias užklupus negandoms. Trečiajame pasakojime savo širdies žaizdas atvers dainininkas Mino.
Beata Trinskienė
Beata Trinskienė / BTV nuotr.

Dvi klinikinės mirtys, daugybė operacijų ir neįtikėtinai daug valios pastangų, kurių prireikė pakilti iš reanimacijos palatos ir vėl atsistoti ant kojų. Beata Trinskienė įrodė ir sau, ir kitiems – įmanoma viskas. Dviejų vaikų mama mėgaujasi gyvenimu ir stebina stiprybe.

Ne kiekvienam televizijų projektų dalyviui pavyksta ne tik trumpam pasidžiaugti šlove, bet išlikti žinomam bei matomam kiek ilgiau. 35 metų Mindaugas Mickevičius-Mino, rodos, užėmė puikią muzikinę nišą, kurios vengia jaunosios žvaigždės. Tačiau, kaip paprastai būna, gyvenime negali sektis visose srityse: jei darbe gerai, tai šeimoje ne pyragai... Kaip gyvena Mino šiandien?

Šį sekmadienį taip pat kviečiame į pažintį su įdomia moterimi, klaipėdiete žurnaliste, Vilties bėgimo organizatore Gražina Juodyte. Šis liudijimas apie tai, kad sunki liga ne visada pamina gyvenimą: kartais žiauriausias gyvenimo sukrėtimas suteikia sparnus.

Laida „Gyvenimo spalvos“ – sekmadienį 19 val. per BTV

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką