15min be reklamos
Publikuota 2019 09 04, 10:05

Dviguba šventė: per Beatos Nicholson gimtadienį – ir jos ketvirtojo sūnaus krikštynos

Rugpjūčio 31-oji Beatai Nicholson buvo ypatinga ne tik dėl to, kad tądien moteris šventė savo 40-ąjį gimtadienį, tačiau kartu ir jos ketvirtasis vaikelis Danielis buvo pakrikštytas Bernardinų parapijoje. Drauge su vyru Tomu ir artimiausiųjų apsupty žinoma mama paminėjo šeimai svarbią progą.
Beata Nicholson
Beata Nicholson / Asmeninio albumo nuotr.

„Viskas tau ir apie tave, mūsų meile! Kokia stebuklinga, džiaugsminga ir saulėta visomis prasmėmis diena buvo šis šeštadienis... Ne tik mano gimtadienis, na, ką čia jau švęsiu viena?“ – džiugias emocijas socialiniuose tinkluose liejo berniuko mama.

Kaip ji užsiminė, ketvirtoji atžala buvo pakrikštyta ten, kur prieš 16 metų jie kartu su Tomu susituokė – Šv. Pranciškaus Asyžiečio bažnyčioje, geriau žinomoje kaip Bernardinų bažnyčia. Tiesa, ir vestuvių, ir krikštynų ceremoniją pravedė brolis Algis.

Krikštynų akimirkos – galerijoje:

„Visa koplyčia buvo pilna draugų ir šeimos, ačiū jiems, ir kaip smagu tos didelės ir mažos šventės...“ – dėkojo moteris ir pridūrė, jog sūnaus krikšto tėvais tapo Tomo brolis Benas ir jų artima draugė Rita.

Taip pat moteris svarstė, jog, matyt, būtent šios datos pasirinkimas nėra keistas.

„Mano gyvenimas daugiausiai sukasi aplink vaikus, todėl sprendimas dvi šventes sutelkti į vieną atrodė visiškai natūralus ir tikras...“ – rašė ji.

Kaip teigė Beata, dabar ji galėtų turbūt pusmetį vien tos dienos nuotraukomis dalytis, dalijasi tik dabar, nes tik vakarais rankos labiau atsilaisvina.

Asmeninio albumo nuotr./Beatos Nicholson sūnaus krikštynų akimirka
Asmeninio albumo nuotr./Beatos Nicholson sūnaus krikštynų akimirka

„O šiaip, didelės ar mažos, bet visos progos, kai gali pabūti kartu su draugais ir artimaisiais, yra tokios svarbios.... nes žinot ką? Visų savo vaikų krikštynas prisimenu lyg jos buvo vakar...“ – tekstą užbaigė moteris.

15min primena, kad Beata Nicholson ketvirto vaiko susilaukė 2018-ųjų lapkritį. Ketvirta Nicholsonų atžala gimė nepraėjus nė dvejiems metams po to, kai pasaulį išvydo trečias poros vaikas, sūnus Harrisonas. Pora taip pat augina dvylikos metų Isabellą Meilę, dešimtmetį Jurgį George'ą ir dar dvejų neturintį Harrisoną.

Jau laukdamasi ketvirtojo Beata neslėpė girdėjusių visokių nuomonių. Ne vienas esą stebėjosi jos noru turėti didelę šeimą – juk auginti keturis vaikus atima daug laiko, jėgų, o ir milžiniškos kantrybės reikia. Tačiau ji laikėsi savo – su Tomu apie daugiavaikę šeimą jie jau seniai svajojo.

Beata ir jos išrinktasis, britas Tomas susituokė 2003-iasiais. Tuomet pora atšventė dvejas vestuves: pirmąsias Lietuvoje, o kitas – Jungtinėje Karalystėje, kur jiedu gyveno iki 2013 metų.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką