2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

„Dviračio žinias“ ves aktorė M.Noreikaitė: pasiūlymą priėmė dėl vienos priežasties

Nuo rugpjūčio 15 d. žiūrovai išvys atsinaujinusią aktualijų humoro laidą „Dviračio žinios“, ji skaičiuoja 29-ąjį televizijos sezoną. Pirmadienį laidoje debiutuos nauja vedėja – talentingoji aktorė Milda Noreikaitė. Paaiškėjo ir populiariųjų „Dviračio žinių“ peliukų – Sūrskio bei Mauzerio – likimas.
Milda Noreikaitė
Milda Noreikaitė / Erik Blaževič / LRT nuotr.

„Sulaukusi pasiūlymo tapti laidos „Dviračio žinios“ vedėja labai apsidžiaugiau, nors vėliau pradėjau abejoti. Juk esu aktorė, o mano tvarkaraštis primena dėlionę, kurią kartais nelengva sudėlioti.

Su šia laida užaugau, ji man visada kurdavo jaukumo jausmą. Girdi, jau prasideda – laida tapo kasdienybės dalimi. Būtent dėl šio ryšio ir priėmiau šį pasiūlymą. Man labai svarbu, kad būtų geras ryšys tiek su darbu, tiek su kolegomis. O čia kolegos tikrai puikūs!

Nekantriai laukiu naujos pradžios. O ar baisu? Bijoti nėra ko, juk ne baubas. Aišku, visada truputėlį neramu, kai pradedi kažką naujo, bet visada džiugu išbandyti naujus dalykus“, – teigia aktorė ir naujoji „Dviračio žinių“ vedėja Milda Noreikaitė.

E. Blaževič nuotr./Milda Noreikaitė
E. Blaževič nuotr./Milda Noreikaitė

„Dviračio žinios“ jau daug metų stengiasi labai rimtai paaiškinti, kas vyksta šalyje ir pasaulyje, bet žmonės tik žiūri ir juokiasi.

„Laidos temos naujame sezone išliks tokios kaip visada – apie viską nuo politikos iki invazinių augalų naikinimo (kas šiais laikais irgi jau yra politika). Beje, „Dviračio žinios“ jau šiandien pradeda ruoštis pavasarį vyksiantiems savivaldybių tarybų ir merų rinkimams (ir daro tai kur kas anksčiau už pačius kandidatus)“, – teigia laidos prodiuseris Haroldas Mackevičius.

 E.Blaževič LRT nuotr./Milda Noreikaitė
E.Blaževič LRT nuotr./Milda Noreikaitė

O populiarieji „Dviračio žinių“ peliukai Sūrskis ir Mauzeris niekur nedings. Jie ir toliau puoselės šnekamosios buitinės politologijos žanrą.

„Dviračio žinios“ – nuo pirmadienio iki ketvirtadienio 21.30 val. per LRT televiziją.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Reklama
Breketai ar kapos? Patikimiausi dantų tiesinimo būdai
Reklama
Stogas be saugos elementų – lyg automobilis be saugos diržų
Reklama
Pagal vėžio gydymą Vidurio Europos ir Baltijos šalys vis dar atsilieka nuo Vakarų Europos
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką