Dabar populiaru
Tiesiogiai
15min be reklamos
Publikuota 2012 01 03, 11:39

Džordana Butkutė išvyksta į keturių mėnesių koncertinį turą po Europą

Viena žymiausių Lietuvos dainininkių Džordana Butkutė sausio 20 d. išvyksta į keturis mėnesius užsitęsiantį koncertinį turą Europoje. Iki šiol nė vienas mūsų šalies dainininkas gastrolėse taip ilgai nėra užsibuvęs, teigiama atlikėjos pranešime spaudai
Inga Budrienė ir Džordana Butkutė
Inga Budrienė ir Džordana Butkutė / Asmeninio archyvo nuotr.

Jau suplanuota, kad Džordana Olandijoje, Danijoje, Airijoje, Škotijoje, Anglijoje ir Islandijoje surengs daugiau nei 30 koncertų.

Kas savaitę popmuzikos karaliene tituluojama kaunietė pasirodys dviejose – trijose skirtingose scenose. Likusį laiką Džordana su gyvenimo draugu ir vadybininku Elegijumi Strasevičiumi keliaus, ilsėsis, lankys draugus.

Ilgiausiai dainininkė su mylimuoju užtruks Jungtinėje Karalystėje. Čia jie praleis beveik pusantro mėnesio.

Į kelionę pora išvyks nuosavu visureigiu. Automobilį vairuos E. Strasevičius, nesibaiminantis tolimų atstumų ir kita puse kai kuriose šalyse vykstančio transporto eismo.

Džordana nemėgsta keliauti lėktuvu. Be to, kai kuriose valstybėse iš vieno miesto nuskristi į kitą tiesiog neįmanoma. Pavyzdžiui, Anglijoje, kur Džordana koncertuos net 12 kartų, reikėtų nuomotis automobilį, o vėliau rūpintis kaip jį grąžinti į nuomos punktą.

„Mums mašina keliauti daug patogiau“, – patikino E.Strasevičius.

Ilgiausiai dainininkė su mylimuoju užtruks Jungtinėje Karalystėje. Čia jie praleis beveik pusantro mėnesio.

„Keltų bilietai, viešbučiai, privatūs apartamentai jau užsakyti. Planuojame į Lietuvą grįžti tik gegužės pabaigoje, bet dar gali būti pasikeitimų. Kaip tik vyksta derybos dėl Džordanos koncertų Ispanijoje“, – sakė E.Strasevičius.

Džordana tvirtino nesibaiminanti ilgos kelionės ir nemananti, jog joje nuvargsianti.

„Nejauku tik keltis keltu, nes bijau vandens, – atviravo atlikėja,su šypsena  tvirtinanti, kad į kelionę jokių sėkmę užtikrinančių talismanų neimsianti, – Mano talismanas sėdės už vairo“.

Paskutinis Džordanos koncertas Lietuvoje bus surengtas sausio 13 – ąją Kaune, „Glamour Latino“ naktiniame klube. Dainininkė tvirtino jo planavimą patikėjusi verslininkei Ingai Budrienei, todėl įspūdingų staigmenų vakaro metu neturėtų trukti.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką