Prenumeratoriai žino daugiau. Prenumerata vos už 1,00 Eur!
Prenumeruoti

Neišsipildžiusi E.Mildažytės pranašystė apie A.Jagelavičiūtės ateitį: „Dievas mato plačiau“

Pirmadienį nešini baltais rožių žiedais į Vilniaus Olandų laidojimo namus rinkosi norintieji atsisveikinti su stiliste Agne Jagelavičiūte. Atvyko ir vieną paskutinių interviu su Agne parengusi žurnalistė bei laidų vedėja Edita Mildažytė.
Vilniuje – atsisveikinimas su Agne Jagelavičiūte
Vilniuje – atsisveikinimas su Agne Jagelavičiūte / Irmanto Gelūno ir Luko Balandžio nuotr.

Pirmadienį prasidėjo atsisveikinimas su Agne Jagelavičiūte. Olandų laidojimo namuose nuo 12 iki 20 val. renkasi jos šeimos nariai, bičiuliai, pažįstami ir gerbėjai.

Atsisveikinti su Agne atvyko ir televizijos laidų vedėja, prodiuserė Edita Mildažytė. Pasidalijusi mintimis apie ją, Edita tikino, kad Agnė buvo labai stiprus žmogus, kuris nemelavo ir bandė gyventi „iš tikrųjų“.

„Tik kai gyveni iš tikrųjų, matot, koks rezultatas yra – net mirtis sukelia susidomėjimą. Be abejo, žiauriai gaila. Jeigu mes kalbame apie sugebėjimą savimi stilizuoti gyvenimą, pasaulį, tai ji buvo šito žanro ikona. Jai tai puikiai pavyko. Agnė buvo tarptautinio lygio modelis ir moteris, mokėjusi maksimaliai eksploatuoti savo išvaizdą ir parodyti, kaip reikia stilizuoti, vizualizuoti – tokia buvo jos profesija“, – sakė Edita Mildažytė.

„Mes kaip tik po paskutinės laidos (A.Jagelavičiūtė neseniai davė interviu laidoje „Pas Editą“ – red. past.) su redaktore kalbėjomės, kad dar po 2–3 metų turėsime labai ryškią ir įdomią asmenybę. Kad dar reikia leisti pabręsti truputėlį, kada ji pasuks į tikruosius menus ir, turbūt, bus labai įdomu stebėti, kaip ji keisis ir eis aukštyn, bet taip neatsitiko. Dievas mato plačiau. Tai tegu ilsisi ramybėje“, – sakė E.Mildažytė.

VIDEO: Edita Mildažytė: Agnė buvo šio žanro ikona

Atsisveikinti su A.Jagelavičiūte taip pat atėjo aktorius, komikas Mantas Stonkus, laidų ir renginių vedėjas Rolandas Mackevičius, radijo laidų vedėja Eglė Kernagytė-Dambrauskė, plaukų stilistas Ąžuolas Misiukevičius, prodiuseris Martynas Tyla ir Neringa Zeleniūtė, modelis Kotryna Kozlovaitė, režisierius Romas Zabarauskas, laidų ir renginių vedėja Gabrielė Martirosian, vizažistė Alina Silivanova, buvusi A.Jagelavičiūtės asistentė Beatričė Paškevičiūtė, modelis Vaida Grikšaitė-Česnauskienė, dizainerė Diana Vapsvė, žurnalą „L'Officiel Lithuania“ valdančios įmonės direktorius Tadas Bruzgulis, fotografas Darius Kučys ir mitybos specialistė Vaida Kurpienė, su kuria Agnė parašė knygą „Mažos nuodėmės taisyklė“.

Fotogalerija:

Paskutinį kartą pasimatyti su stiliste bus galima ir antradienį nuo 9 iki 11 val. Artimieji Agnės atminimą prašo pagerbti vienu baltu rožės žiedu.

A.Jagelavičiūtės laidotuvės vyks sausio 3 d., amžinojo poilsio ji atguls Kaune, Karmėlavos kapinėse.

Primename, kad apie 42-ejų A.Jagelavičiūtės mirtį pranešta gruodžio 28 dieną. Netrukus paskelbta, kad jos gyvybė užgeso dėl plaučių uždegimo komplikacijų.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Žiemą per dieną išsimaudęs penkiuose ežeruose keliautojas K.Mieliauskas ragina kas rytą lįsti po šaltu dušu
Reklama
Inovacijų agentūros teikiamas paslaugas teigiamasi vertina 88 proc. klientų
Reklama
Paroda „Beauty Expo 2024“: trys dienos profesionaliems grožio produktams ir paslaugoms
Reklama
IKEA mažina kainas
Užsisakykite 15min naujienlaiškius