15min be reklamos

Atlanta apie komoje praleistas dienas: „Riba tarp gyvenimo ir mirties išsitrynė“

„Graudinuosi, nes yra sunku kalbėti apie tokius sudėtingus dalykus, juk mes kalbame apie žmogaus gyvybę, žmonių likimą. Riba tarp gyvenimo ir mirties buvo praktiškai išsitrynusi ir tai man labai baisu…“, – sako žurnalo „L‘Officiel“ prodiuserė Elena Puidokaitė-Bruzgulienė, praeityje žinoma dainininkės Atlantos pseudonimu.
Elena Puidokaitė-Bruzgulienė su vyru Tadu
Elena Puidokaitė-Bruzgulienė su vyru Tadu / LNK stopkadras nuotr.

„Gerai, kad tuo metu nesupratau, nes jeigu būčiau supratusi, ar, neduok Dieve, žinojusi, kas manęs laukia, nežinau, ar tai iš tiesų yra pakeliama“, – LNK gyvenimo būdo laidoje „Nuo... Iki“, kuri bus rodoma pirmadienį 20 val., kalbėjo E.Puidokaitė-Bruzgulienė.

Tai pirmas kartas, kai Elena kartu su vyru Tadu sutiko televizijai papasakoti ne tik apie dvynes, kurių susilaukė padedant medikams, koronavirusą, kuriuo moteris užsikrėtė iki nėštumo pabaigos likus vos daugiau nei mėnesiui ir komą, į kurią gydytojai panardino gelbėdami jos gyvybę, rašoma pranešime spaudai.

LNK stopkadras nuotr./Elena Puidokaitė-Bruzgulienė su vyru Tadu
LNK stopkadras nuotr./Elena Puidokaitė-Bruzgulienė su vyru Tadu
LNK stopkadras nuotr./Elena Puidokaitė-Bruzgulienė
LNK stopkadras nuotr./Elena Puidokaitė-Bruzgulienė

„Daugybė šeimų svajoja apie vaikus, ir patiria nusivylimus bandydami jų susilaukti. Palaikymas – vienas svarbiausių dalykų, todėl pačiai tai patyrus, norisi išsprogdinti visus mitus ir suteikti viltį trokštantiems vaikų“, – sakė Elena.

Todėl ji pasirinko atvirai kalbėti apie pagalbinį apvaisinimą, po kurio sėkmingai pastojo ir susilaukė dvynukių Elžbietos ir Liucijos.

15min primena, kad E.Puidokaitė ir T.Bruzgulis susituokė 2018-ųjų vasarą. Meilės žodžius ji ištarė vyrui, su kuriuo likimas suvedė ir skyrė 18 metų.

„Mus supažindino Stano ir tai įvyko mano pirmojo koncerto vakarą. Buvau susijaudinusi, išsiblaškiusi, širdis daužėsi. Lipau ant scenos apšildyti grupės „Delfinai“, kurie patirties turėjo kokiu mėnesiu daugiau. Mus globojo tas pats vadybininkas – Vilius Survila, taigi, koncertas buvo bendras“, – pasakojo Atlanta.

Renginyje tąkart nutarė apsilankyti ir geras atlikėjo Stano draugas T.Bruzgulis. Atlanta iškart patraukė jo dėmesį.

E.Puidokaitė iš ankstesnių santykių jau turi dukrą Saulę, tačiau bendrų vaikų su Tadu vaikų iki šiol nebuvo turėjusi.

Užtat pavasarį jiems gimė dvynukės.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Kaip inicijuoti daugiabučio renovaciją?
Reklama
Prasmingai ateičiai: 5 populiariausios vasaros stovyklos jūsų vaikui
Reklama
Iš Kauno į Dominikos Respubliką – studijuoti informatikos
Reklama
Šaltibarščiai pietums – nors ir kasdien: „Iki“ jungiasi prie festivalio ir skelbia specialių pasiūlymą skaniausiam vasaros valgiui
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką