Dabar populiaru
Tiesiogiai
15min be reklamos
Publikuota 2021 11 20, 12:12

E.Sipavičiaus sūnus apie garsų tėvą: jo muzikos neklauso, bet yra dėkingas

Dainininkas Egidijus Sipavičius ir jo sūnus Karolis – kaip du vandens lašai. Tačiau ar jiedu vienodi vidumi?
Egidijus Sipavičius, Kristina Rimienė, Karolis Sipavičius
Egidijus Sipavičius, Kristina Rimienė, Karolis Sipavičius / TV3 nuotr.

E.Sipavičiaus sūnus TV3 televizijoje laidai „Pasaulis pagal moteris“, kuri bus rodoma sekmadienį 10 val., paatviravo, kad augti garsaus tėvo šešėlyje nebuvo paprasta, tačiau tai, kad nepasekė jo pėdomis, jų ryšio nesusilpnino. Karolis neslepia – tėvo muzikos neklauso, tačiau yra jam dėkingas už tai, kad išaugo būtent toks, koks yra – tvirtas, turintis savo nuomonę ir svarbiausias vertybes.

TV3 nuotr./Kristina Rimienė, Egidijus Sipavičius, Karolis Sipavičius
TV3 nuotr./Kristina Rimienė, Egidijus Sipavičius, Karolis Sipavičius

Karolis nemėgsta, kai jį pristato kaip Egidijaus Sipavičiaus sūnų ir pats vengia apie tai kalbėti, tačiau neretai tokios situacijos būna neišvengiamos, nes judviejų panašumas – stulbinantis. Lyginimas su garsiu tėvu Karolį lydėjo nuo pat vaikystės – buvo metas, kai tai numušė bet kokį ūpą dalyvauti mokyklos renginiuose ar kitose iniciatyvose.

„Tai ne trukdė, o tiesiog erzino. Tačiau tai būdinga tik žmonėms, kurie manęs nepažįsta. Tie, su kuriais bendrauju, nebelygina. Bet pradžioje taip yra“, – neslepia laidoje „Pasaulis pagal moteris“ Karolis.

Tėvas jam pritaria – žinomų žmonių vaikai patiria didelį spaudimą, nes juos iš pradžių vertina pagal tėvus.

„Tie dalykai slegia, ypač vaikus. Žinau, kad su tuo susidūrė visi mano vaikai ir tai nėra labai gerai. Pas mus nėra pagyrimo kultūros – dabar ji atsirado, bet anksčiau nebūdavo“, – sako E.Sipavičius ir atskleidžia , ką teko patirti jo vaikams.

E.Sipavičius – daugiavaikis tėvas, nenorėjęs, kad jo atžalos taptų muzikantais

„Širdyje aš nenorėjau, kad mano vaikai būtų muzikantai. Aš palaikiau – Akvilė norėjo būti dainininke, leidau jai mokytis pas draugą muzikantą, Karolis norėjo groti gitara – prašom. Bet širdyje nenorėjau, nes tai tikrai nėra lengva duona. Gražu, kai jau esi Olimpe ir į tave šviečia visos kameros, visi pasaulyje tave myli. Tai – gražu. Bet į tą Olimpą papuola tik vienas iš keliasdešimt tūkstančių, o papulti ten žiauriai sunku“, – tikina E.Sipavičius.

Ne visi Egidijaus gerbėjai žino, kad atlikėjas yra daugiavaikis tėvas, užauginęs tris dukras ir sūnų Karolį. Apie tai, ar lengva būti tėvu ir kokie iššūkiai jo laukė, atlikėjas atvirai papasakos laidos žiūrovams. Nepaisant visų sunkumų, šiandien E.Sipavičius prisimena tik gerus dalykus ir džiaugiasi savo vaikais.

TV3 nuotr./Kristina Rimienė, Egidijus Sipavičius, Karolis Sipavičius
TV3 nuotr./Kristina Rimienė, Egidijus Sipavičius, Karolis Sipavičius

Tėvo ir sūnaus ryšys

Tėvą ir sūnų vienija ne tik panaši išvaizda, bet ir laisvalaikio pomėgiai. Apie kelis jų sužinos laidos žiūrovai, kurie turės galimybę pamatyti ir laidos vedėją Kristiną Rimienę neįprastame vaidmenyje. Muzika, deja, judviejų nejungia. Anot Karolio, klausą jis turi, tačiau balso – ne, ir pats išsigąsta, kai išgirsta save dainuojant. Keisčiausia tai, kad tėvas iki šiol nėra girdėjęs, kaip dainuoja jo sūnus.

Šiandien jiedu, nors eina skirtingais gyvenimo keliais, visgi turi ir bendros veiklos. Karolis yra profesionalus operatorius, filmavęs tėvo repeticijas, koncertus, muzikinius klipus. Egidijus pasakoja apie tokio bendradarbiavimo niuansus ir rezultatus. Jis neslepia, kad be galo didžiuojasi ir džiaugiasi sūnumi, nors daug laiko jo auklėjimui jis ir neturėjo. O štai Egidijus, pasak Karolio, buvo geriausias atostogų tėtis, tačiau savaitgaliai būdavo atiduoti scenai.

Egidijus atvirai sako, kad yra buvę sūnaus sprendimų, kurių jis nepalaikė, tačiau visada būdavo šalia. Ir, pripažįsta, būdavo neteisus, nepalaikydamas tam tikrų sūnaus siekių.

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką