Dabar populiaru
Tiesiogiai
Tiesiogiai
15min be reklamos
Publikuota 2021 12 31, 11:05

E.Sipavičius atskleidė, kaip puoselėja sveikatą: pasidalijo keliomis taisyklėmis

Žiema yra laikas, kai kiekvieno žmogaus imuninė sistema patiria ypatingą riziką. Esant permainingiems orams, labiau puola peršalimo ligos, virusai, o ką ir kalbėti apie pasaulį aptemdžiusią COVID-19 infekciją. Apie tai prakalbo ir Lietuvos estrados dainininkas Egidijus Sipavičius, kuriam kiekviena žiema reiškia itin išaugusį darbo krūvį bei padidėjusias rizikas sveikatai.
Egidijus Sipavičius
Egidijus Sipavičius / Vidmanto Balkūno / 15min nuotr.

„Šventiniu laikotarpiu vyksta daug koncertų, renginių, tenka daug važinėti, tad neišvengiamai jaučiu nuovargį. Tai žinodamas, artėjant gruodžiui, dažniausiai ruošiuosi iš anksto“, – apie įtemptą švenčių laikotarpį laidoje „Sveikas rytojus“ pasakojo E.Sipavičius.

Garsus Lietuvos dainininkas dalinosi, kad pats sezono pikas jam – Naujieji metai, kai atlikėjas sukaupia visas jėgas ir iš širdies dainuoja bei švenčia kartu su klausytojais. Šiais metais Naujuosius E.Sipavičius pasitiks sanatorijoje Birštone, kur vėliau, po švenčių ir pailsės, rašoma pranešime spaudai.

Vyras pasakojo, kad žiemą visada ima labiau rūpintis savo sveikata ir įvairiais būdais stiprina imunitetą.

„Žiemą dažnai pasidarau vandens su tarkuotu imbieru ir citrinos sultimis. Išgėrus tokią vitaminų ir energijos dozę, gaunama daug energijos. Taip pat sportuoju, maudausi prūde, nesvarbu, ar vanduo užšalęs, ar ne. Šiek tiek atsargiau į tai žvelgiu koncertinio turo metu, nes menkiausias peršalimas gali pasibaigti bėdomis su balsu“, – kalbėjo E.Sipavičius.

Pasak dainininko, jaustis žvaliam ir darbingam padeda per ilgus metus išugdyti įpročiai, vienas tokių – sotūs pusryčiai.

„Pusryčių metu geriu kavą, kuri padeda prabusti, taip pat, mano pusryčiai turi būti sotūs ir maistingi. Pasikrovus jėgų, prasideda darbai, lakstymai“, – pasakojo žinomas vyras.

Laidos „Sveikas rytojus“ stopkadras/Egidijus Sipavičius
Laidos „Sveikas rytojus“ stopkadras/Egidijus Sipavičius

Žiemai įpusėjus ir pasibaigus itin aktyviam koncertiniam sezonui, Egidijus Sipavičius poilsiui renkasi ir aktyvią veiklą, ir sanatorinį poilsį.

„Pats geriausias poilsis man – slidinėjimas kalnuose. Taip pat susigalvojame visokių veiklų namuose ar sodyboje, pavyzdžiui, čiuožinėjame pačiūžomis. Labai mėgstu pirtį, tad bent kartą per savaitę stengiuosi į ja nueiti. Tai labai gerai grūdina organizmą, sužadina įmuninę sistemą“, – dalinosi žinomas dainininkas.

E.Sipavičius laidoje pasakojo, kad propaguoja ir sanatorinį poilsį, labai mėgsta įvairias procedūras. Pasak žinomo vyro, tai puikis būdas atsipalaiduoti ir palepinti save.

„Tai savęs lepinimas: guli, nieko nedarai, vanduo cirkuliuoja, fantastika“, – kalbėjo vyras.

Medicinos aktualijų ir sveikatos laida „Sveikas rytojus“ – sekmadieniais 12 valandą per TV8.

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką