Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2012 01 06, 13:37

Eglė Špokaitė kuklioje ceremonijoje JAV ištekėjo už mylimojo Dainiaus Mačikėno

Bičiulių ir kolegų išlydėta už Atlanto, balerina Eglė Špokaitė ten pasiryžo ištarti amžiną meilės priesaiką ilgamečiam draugui, mokslininkui ir menininkui Dainiui Mačikėnui. Pora vestuves atšventė praėjusį savaitgalį JAV.
Juozo Statkevičiaus kolekcijos modelis
Eglė Špokaitė / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Kaip 15min.lt papasakojo viena iš Eglės Špokaitės ir Kristinos Sliesoraitienės baleto mokyklos įkūrėjų, mokyklos direktorė Kristina Sliesoraitienė, Naujųjų metų išvakarėse E.Špokaitė susituokė Bostone, kur ir gyvena jos mylimasis.

„Pasveikinome Eglę, bet tik internetu. Su baleto mokyklos kolektyvu rengsime jai sutiktuves, kai ji grįš į Lietuvą. Planuojame ją sutikti oro uoste, bet Eglė parskrenda tik kovo mėnesį, nes dabar turės medaus mėnesį“, – sakė K.Sliesoraitienė.

Netrukus, sausio 15-ąją, Amerikoje E.Špokaitė atšvęs ir savo 41-ąjį gimtadienį.

Ir suknelė, ir vestuvės be pompastikos

Šokėja tikino mačiusi vestuvinę E.Špokaitės suknelę dar Lietuvoje. Balerina svarbiai gyvenimo dienai pasirinko gero bičiulio, dizainerio Juozo Statkevičiaus kūrinį. „Suknelę matėme gyvai, Eglė ją parodė. Suknutė kukli, paprasta, dramblio kaulo spalvos. Net labiau kokteilinė, nei vestuvinė. Jie nedarė pompastiškų vestuvių su daug kviestinių svečių. Viskas vyko kukliai, „susirašė“ vilkėdama ta suknele ir tai nebuvo didžiulis renginys. Mačiau man internetu atsiųstas vestuvių nuotraukas, bet ten ji vilkėjo kailinukus, tad suknelės nesimatė“, – pasakojo K.Sliesoraitienė.

Ji teigė, kad E.Špokaitė buvo išlydėta iš Lietuvos su simboliniu mergvakariu. „Jis kaip tik sutapo su mūsų baleto mokyklos Kalėdų vakarėliu. Eglė iš karto pasakė, kad nenori tokių tradicinių dalykų, kaip vyras-šokėjas. Įspėjo mus, ir mes žinome, kad ji nelabai mėgsta tai, kas vyksta pas kitus, tad stengėmės padaryti kitaip“, – kalbėjo šokėja.

Dainius-images.com nuotr./Dainius Mačikėnas
Dainius Mačikėnas

Apie E.Špokaitės išrinktąjį

Amerikos lietuvis Dainius Mačikėnas apie save internete pasakoja taip:

„Mano kelias į dabartinį būties tašką išteka iš Šiaulių ir vingiuoja per Vilnių, Aarhus (Danija), Bostoną, kur dabar ir gyvenu. Vakarais, savaitgaliais ir atostogų metu kuriu vaizduojamąjį meną (keramika, šviestuvų dizainas, oda, koliažai, juvelyrika ir t.t.), o darbo dienomis kuriu ir tobulinu vaistus vienoje iš Bostone įsikūrusių biotechnologijos kompanijų. Mano meninių ieškojimų centrinis objektas neišvengiamai yra žmogus, jo emocijos, vidiniai išgyvenimai, santykis su savimi ir aplinka. Stengiuosi neapsiriboti viena technika ar technologija, bet pasitelkti tokius įrankius ir priemones, kurie perteiktų koncepciją, mintį, nuotaiką, vaizdinį.

Pastaruosius porą metų mano darbai buvo eksponuojami keliose personalinėse parodose, surengtose Bostono galerijose, Vilniuje ir Kaune, bei keliose grupinėse parodose Bostone. Jau keletą metų dėstau fotografijos kursą Vermonto valstijoje organizuojamoje meno stovykloje „Meno 8 dienos". Kuruoju savo įkurtą mažytę meno galeriją Bostone.“

Jo darbus pamatyti galite čia.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką