Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2019 09 01, 15:21

Eglė Valančiūnienė – jau Kinijoje: rinktinę palaikė pasipuošusi specialia atributika

Į šeštadienį Kinijoje prasidėjusį pasaulio krepšinio čempionatą atvyko ne tik gausus būrys Lietuvos sirgalių, bet ir krepšininkų žmonos. Jos ne ką mažiau jaudinasi ir palaiko rinktinę nei ištikimiausi krepšinio gerbėjai. Pirmųjų varžybų su Senegalo metu krepšininką Joną Valančiūną energingai palaikė ir jo žmona, tiesiai iš Lietuvos su sūnumis atskridusi Eglė Valančiūnienė.
Eglė Valančiūnienė
Lietuvos sirgaliai užėmė Donguano arenos tribūnas / Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr.

Eglė Valančiūnienę praėjusią savaitę dar buvo galima sutikti vaikštančią Vilniaus gatvėmis. Trečiadienį moteris 15min pasakojo, kad Lietuvoje praleido visą vasarą. Moteris neslėpė, kad grįžti į tėvynę – visuomet be galo gera.

„Namai yra namai. Mūsų vasaros labai užimtos, mėgaujamės Lietuva, viskuo, ką siūlo mūsų šalis. Šeima, vaikai, kelionės, pajūrys... Laisvalaikį čia leidžiame pakankamai aktyviai“, – Lietuvoje praleista vasara džiaugėsi E.Valančiūnienė.

Tačiau jau sekmadienį Eglę buvo galima išvysti tūkstančius kilometrų nuo Lietuvos nutolusiame Kinijos Donguano mieste. Čia ji atvyko su abiem vaikais Tauru ir Jonu.

Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr./Eglė Valančiūnienė
Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr./Eglė Valančiūnienė

Donguano arenoje Eglė ištikimai ir azartiškai pirmųjų pasaulio krepšinio čempionato varžybų metu palaikė savo vyrą Joną Valančiūną ir visą Lietuvos rinktinę. Prieš išvydama į Kiniją Eglė neslėpė jaudulio.

„Prieš Kiniją jaučiuosi gana patogiai. Faktas, kad kažkoks jaudulys yra, bet pirmiausia noriu pamatyti vyrą, o kaip bus visa kita, tai pažiūrėsime vietoje“, – su 15min mintimis dalijosi moteris.

Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr./Lietuvos sirgaliai užėmė Donguano arenos tribūnas
Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr./Lietuvos sirgaliai užėmė Donguano arenos tribūnas

E.Valančiūnienė pasakojo, kad vyrą palaiko ne tik ji, bet ir vaikai. Nors jie dar yra pakankamai maži, kad suprastų, ką reiškia varžybos, tačiau jie labai prisirišę prie tėčio.

Kinijoje Eglė ateinančią savaitę švęs ir 31-ąjį savo gimtadienį. Jį moteris žada paminėti ramiai ir šeimyniškai. Moteris pastebi, kad jau tapo tradicija, jog jos gimtadienio metu Lietuvos rinktinė žaidžia svarbias varžybas, tad gimtadienį jai neretai tenka pasitikti sėdint tribūnoje ir palaikant rinktinę.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką