15min be reklamos
Publikuota 2009 01 08, 21:53

Ėjo kartu, nes buvo slidu?

Ar tiesa, kad verslininkas Vytautas Martinaitis ir žinoma manekenė Meda Jonaitytė – pora?
Nors kalbama, kad M.Jonaitytė ir V.Martinaitis – pora, gražuolės teigimu, ją ir V.Martinaitį sieja tik darbo reikalai.
Nors kalbama, kad M.Jonaitytė ir V.Martinaitis – pora, gražuolės teigimu, ją ir verslininką sieja tik darbo reikalai. / „Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Meda Jonaitytė

Naujienų portalą 15min.lt pasiekė gandai, esą žinoma manekenė Meda Jonaitytė ir verslininkas, buvęs Agnės Jagelavičiūtės vyras Vytautas Martinaitis – nauja pora. Be to, M.Jonaitytė ir V.Martinaitis praėjusį sekmadienį Vilniaus senamiestyje pastebėti vaikštinėjantys susikibę už rankų.Čia, kad aš nepaslysčiau, – juokėsi Meda.

Tai išgirdusi M.Jonaitytė daug juokėsi ir naujienų portalą 15min.lt patikino, kad ją ir V.Martinaitį labiau sieja darbo reikalai nei kas nors daugiau.

„Tiesą pasakius, nežinau. Tokie pasakymai kaip gyvenimo draugas yra skambūs. Nelabai turiu ką komentuoti. Nei mes tuokiamės, nei vaikų laukiamės. Kad mes pora, kol kas per anksti daryti tokias išvadas, nes galbūt darbo interesų turime daugiau negu kitaip“, – kalbėjo Meda.

Paklausta, kaip dažnai darbo reikalais susikibusi už rankų su kolegomis eina pasivaikščioti Vilniaus senamiestyje, M.Jonaitytė nusijuokė ir atsakė trumpai: „Čia, kad aš nepaslysčiau.“

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką