Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2011 11 11, 16:49

Žvilgančių plaukų formulė

„Elvital“ pasaulį išvydo 1971-aisiais, kai „L‘Oréal Paris“ Prancūzijoje pristatė pirmąjį plaukų kondicionierių, skirtą nepaklusniems, linkusiems veltis bei šakotis plaukams. Parduodamas vienkartinio naudojimo dozėmis, supilstytomis į mažus žalius buteliukus, naujasis produktas atliko ne vien kondicionieriaus funkciją, bet kartu puoselėjo plaukus, suteikdamas jiems ilgalaikę apsaugą.
Jennifer Lopez
Jennifer Lopez / „Elvital“ nuotr.
Temos: 1 Argininas

Devintuoju–dešimtuoju dešimtmečiais „Elvital“ formulė buvo praturtinta baltymais, simondsijų vaisių ekstraktu ir vitaminais. Natūralios, greito poveikio sudedamosios dalys užtikrino dar profesionalesnę plaukų priežiūrą. 

Naujojo tūkstantmečio pradžioje „L‘Oréal Paris“  tvirtai tesėjo pažadą rūpintis plaukų grožiu – pristatyta „Elvital Re-Nutrition“, pirmoji plaukų priežiūros linija su itin vertinga natūralia sudedamąja dalimi, „Karališkąja žele“ vadinamu, bičių pieneliu.

Pasaulinio lyderio plaukų priežiūros srityje, prekės ženklo „Elvital“ misija jau 40 metų yra suteikti moterims  gražius plaukus. Kokia „Elvital“ paslaptis? Aukštųjų technologijų formulės, sujungiančios pažangiausias aktyviąsias sudedamąsias dalis, atrastas „L’Oréal Paris“ tyrimų laboratorijose, esančias kasdienėse plaukų priežiūros priemonėse – šampūnuose, kondicionieriuose, kaukėse, serumuose.

Šiemet „Elvital“ švenčia 40-ąjį jubiliejų su nauja formule, elegantiška, dar moteriškesne pakuote, ir pristato naują, plaukus stiprinančią, maitinančią bei augimą skatinančią priežiūros liniją su natūraliu energijos šaltiniu – argininu.

Elvital nuotr./Elvital Arginine Resist x3 produktai
„Elvital“ nuotr./„Elvital Arginine Resist x3“ produktai

Kas yra argininas ir kaip jis veikia?

Baltymai, sudaryti iš molekulių, vadinamų aminorūgštimis, ir argininas yra esminė aminorūgštis. Ji sudaro net 9% visų plauko pluošte esančių aminorūgščių, o tai reškia, kad yra vienas pagrindinių plaukuose esančių baltymų komponentų.

Plauko svogūnėlis yra tikroji plauko komponentų „gamybos“ vieta. Jis programuoja ir kontroliuoja plauko augimą. Jei plauko svogūnėlis nėra pakankamai maitinamas, plaukas yra priverstas augti be savo pagrindinių maistinių medžiagų. Jis nepakankamai įsitvirtina svogūnėlyje ir yra silpnas prie šaknų.

Pagrindinis mokslinis atradimas – be arginino plaukai neauga! „L‘Oréal Paris“ tyrimų laboratorijos aptiko naują plaukų augimo veiksnį – argininą. Buvo įrodyta, kad ši aminorūgštis, natūraliai esanti plauko pluošte, yra būtina plaukų augimui. Argininas maitina plauko svogūnėlį ir stimuliuoja jungiamosios medžiagos ląstelių aktyvumą. 

Arginino koncentracija plaukuose ir aplink plauko svogūnėlį gali skirtis priklausomai nuo individo, paros laiko ir nuo mitybos. Kai tik koncentracija nėra pakankama, ji nebegali visiškai užtikrinti visų ląstelių vystymosi mechanizmų, būtinų plaukų augimui. "In vitro" testai parodė, kad aprūpinimas argininu yra ypač svarbus: be jo, plauko svogūnėlis nebegamina plauko. Su juo - svogūnėlis vėl pradeda funkcionuoti ir plaukai auga.

Bandymai įrodė, kad plaukai auga atsparesni. Argininas maitina plauko svogūnėlį, stiprina nuo pat šaknų, atkuria plauko pluoštą:

• Jau po pirmojo naudojimo, 64% mažiau iškritusių plaukų*
• Po 3 savaičių plaukai tampa 124% atsparesni**
• Pastebimi rezultatai – 95% moterų pamatė skirtumą***

*Plaukų slinkimas, susijęs su lūžinėjimu. instrumentiniai bandymai po šampūno, kondicionieriaus, kaukės ir losjono naudojimo, lyginant su klasikiniu šampūnu.
**Instrumentinis testas 10 kartų panaudojus šampūną, kondicionierių ir losjoną.
***340 moterų vertinimai, po 9 dienų šampūno, kondicionieriaus, kaukės ir losjono naudojimo.

Poveikis pastebimas jau po pirmojo karto, panaudojus šampūną ir kondicionierių. Po 5 kartų, argininas prasiskverbia iki plauko pluošto šerdies.

Ilgi mokslinių tyrimų metai nutiesė kelią naujos eros plaukų priežiūrai. Dėl trigubo veikimo galios „Elvital Arginine Resist x3“ produktai maitina plauko svogūnėlį, atkuria plauko pluoštą ir padeda plaukams augti daug atsparesniais. Naujosios formulės, esančios „Elvital Arginine Resist x3“ produktuose, puikiai prisitvirtina prie plauko pluošto ir padeda sustiprinti silpnus, linkusius slinkti plaukus, stimuliuodamos jų augimą.

„Elvital Arginine Resist x3“ sukurtas taip, kad sustiprintų ir apsaugotų plauko pluoštą, plaukai taptų stipresni, ir žymiai sumažėtų jų slinkimas bei lūžinėjimas.

Naująją plaukų priežiūros liniją sudaro:

Nepakeičiamasis Elvital Arginine Resist x3 aampūnas
Nepakeičiamasis „Elvital Arginine Resist x3“ šampūnas

Nepakeičiamasis „Elvital Arginine Resist x3“ šampūnas

Plaukus stiprinantis šampūnas pasižymi turtinga kremine tekstūra, padengiančia plaukus argininu nuo šaknų iki pat galiukų. Plauko pluoštas yra sustiprinamas jau po pirmojo plovimo – plaukai atgauna gyvybingumą ir tvirtumą.

Tobulumo suteikiantis „Elvital Arginine Resist x3“ kondicionierius

Tobulumo suteikiantis Elvital Arginine Resist x3 kondicionierius
Tobulumo suteikiantis „Elvital Arginine Resist x3“ kondicionierius

Naudojamas po šampūno, kondicionierius sustiprina šampūno poveikį padidindamas arginino koncentraciją plauko pluošte. Atkurti ir apsaugoti plaukai tampa paklusnesni ir mažiau pažeidžiami juos šukuojant.

 

Tiesiog privaloma Elvital Arginine Resist x3 kaukė

Naudojama po šampūno, kaukė su serumu intensyviai puoselėja plauko pluoštą. Tolygiai pasiskirsto, lengvai nuplaunama. Turtinga ir lengva jos tekstūra sustiprina arginino poveikį ir leidžia pasiekti išties stulbinančius rezultatus.

Tiesiog privaloma Elvital Arginine Resist x3 kaukė
„Tiesiog privaloma „Elvital Arginine Resist x3“ kaukė

 

Pavadinimas
 

 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką