Dabar populiaru
Publikuota 2018 01 06, 14:06

Renginių režisierei Erikai Purauskytei per pusantrų metų gimė antra dukra

Renginių režisierė, įmonės „Menai ir renginiai“ vadovė Erika Purauskytė su mylimuoju, verslininku Pranu Slušniu šiuo metu gyvena džiugiomis nuotaikomis – porai gimė dar vienas vaikelis.
Erika Purauskytė ir Pranas Slušnys su dukra Vasara
Erika Purauskytė ir Pranas Slušnys su dukra Vasara / Asmeninio albumo nuotr.

Pusantrų metų dukrą Vasarą auginančią šeimą papildė dar vienas asmuo – Erikai ir Pranui gimė dar viena dukra.

Džiugią žinią tėvai pranešė feisbuke. Jų šeimą gandrai aplankė sausio 4-ąją dieną.

Erika Purauskytė dar anksčiau 15min prisipažino – šis nėštumas jai nebuvo lengvas. Jį lydėjo stiprus pykinimas, teko ir į ligoninę atsigulti. Tačiau vyro pagalba ir mažosios Vasaros šypsenos įkvėpė su džiaugsmu laukti antrojo stebuklo.

Taip pat jai teko kiek sumažinti darbų apsukas – pardavė du turimus verslus ir pasiliko tą veiklą, kuri teikia didžiausią laimę – renginių organizavimą ir režisūrą.

Nors Erika dar prieš kelerius metus yra sakiusi, kad vaikų susilaukti neketina, visgi dabar jos nuomonė kardinaliai pasikeitusi. Pasak renginių režisierės, gimus pirmai dukrai, jos gyvenimas tapo visiškai kitoks – ji anksčiau net nenutuokė, kokia laimė yra turėti savo atžalų.

„Kol neturi savo vaikų, negali žinoti, ką reiškia juos turėti. Prisijungiu prie „nepagimdysi – nesužinosi“ choro ir galiu tik pritarti šiam teiginiui. Viskas įvyko savo laiku, nors ir neplanuotai. Dabar esu rami, nepasiilgstu to ankstesnio gyvenimo be vaikų. Be jų gyvenau pakankamai ilgai ir įdomiai, buvau laiminga ir, atrodo, nieko netrūko. Bet tada net nenutuokiau, kokia laimė ir pilnatvė yra jų turėti. Džiaugiamės, kad Vasara Erika turės artimą žaidimų draugą. Dabar pasaulį matau per savo vaikų gerovės prizmę, kaip ir milijonai viso pasaulio mamų. Gera būti mylimai ir mylėti. Tai yra didžiausias stebuklas“, – yra anksčiau 15min sakiusi Erika.

TAIP PAT SKAITYKITE: Renginių režisierė Erika Purauskytė laukiasi antro vaiko: „Tai yra didžiausias stebuklas“

Asmeninio albumo nuotr./Erika Purauskytė ir Pranas Slušnys su dukra Vasara
Asmeninio albumo nuotr./Erika Purauskytė ir Pranas Slušnys su dukra Vasara

15min primena, kad 2016-ųjų birželio pradžioje Erika Purauskytė susilaukė savo pirmagimio – jai gimė dukra Vasara.

Vos po metų, 2017-ųjų gegužę kartu su mylimuoju, verslininku Pranu Slušniu jiedu atšoko vestuves Italijoje. Po jų pakeliavę po šalį, leidosi į egzotišką medaus mėnesį Kenijoje.

TAIP PAT SKAITYKITE: Erikos Purauskytės medaus mėnuo Kenijoje: laukinės gamtos grožis, piktas dramblys ir batonas pietums

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką