2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Eteryje – dar nematyto formato TV filmas „Turtuolis vargšas“: pagrindinį vaidmenį kurs A.Storpirštis

Lietuvos žiūrovai jau yra pamėgę tiek užsienietiškus, tiek lietuviškus meilės, kriminalinius, detektyvinius serialus, o šiais metais bus pristatytas naujas, Lietuvoje dar nematyto žanro daugiaserijinis TV filmas. Jis išsiskirs ne tik lietuviams neįprastu formatu, bet ir netradicine siužetine linija bei itin sudėtingu aktorių darbu.
Eglė Jackaitė, Ainis Storpirštis, Andrius Žiurauskas
Eglė Jackaitė, Ainis Storpirštis, Andrius Žiurauskas / Audriaus Dzimidavičiaus nuotr.
Temos: 1 TV3

„Esame žiūrima televizija – tai mus ne tik džiugina, bet ir įpareigoja nuolat galvoti, kuo dar pamaloninti, nustebinti, pradžiuginti mūsų žiūrovą. Taigi naujiems metams paruošėme staigmeną – naujo formato daugiaserijinį TV filmą „Turtuolis vargšas“, – sakė Arvydas Rimas, TV3 kūrybos direktorius.

Pasak jo, šis žanras yra visiškai naujas Lietuvoje. Tokio pobūdžio serialas yra kuriamas pagal kino, o ne serialų standartus, tai visiškai kitoks kokybinis lygmuo. „Negalime tiesiog minti įprastus, gerą rezultatą garantuojančius takelius, turime žvelgti pirmyn, eksperimentuoti, stebinti, pateikti žiūrovams dar nematytas naujoves“, – komentavo A.Rimas.

„Turtuolis vargšas“ bus rodomas geriausiu laiku – šeštadieniais 19.30 val. ir papildys šeštadienio vakaro gerų filmų rubriką.

Audriaus Dzimidavičiaus nuotr./Andrius Žiurauskas
Audriaus Dzimidavičiaus nuotr./Andrius Žiurauskas

„Palaikome lietuvišką kiną – tiek serialus, tiek filmus ir matome, kad lietuviškas kinas yra mėgiamas tautiečių. Tokie filmai ir serialai kaip „Tarp pilkų debesų“, „Zero“, „Širdys“, „Pasmerkti“, „Moterys meluoja geriau“ turi savo žiūrovą, taigi neabejojame, kad ir „Turtuolis vargšas“ ras savo auditoriją ir taps tradicija – leisti šeštadienio vakarus kartu su geru kinu“, – sakė A.Rimas.

Filmą „Turtuolis vargšas“ kuria jau 20 metų TV eteriui serialus gaminanti prodiuserių kompanija „Videometra“.

„Šis TV filmas išsiskirs ne tik naujovišku žanru, bet ir netradiciniu siužetu bei sudėtingu aktorių darbu. Stengiantis išpildyti visus režisieriaus Andriaus Žiurausko sumanymus, sudėtingam pagrindiniam vaidmeniui atlikti buvo pakviestas talentingas aktorius Ainis Storpirštis – būtent dėl jo universalumo bei išskirtinumo scenoje. Jis filme įkūnys net du visiškai skirtingus personažus“, – intrigavo Rolandas Skaisgirys, „Videometra“ prodiuseris ir idėjų generatorius.

Audriaus Dzimidavičiaus nuotr./Ainis Storpirštis
Audriaus Dzimidavičiaus nuotr./Ainis Storpirštis

Serialo kūrėjų komanda atskleidžia, kad šis pagrindinio serialo herojaus vaidmuo gerokai skirsis nuo įprastų žiūrovui, o aktoriui A.Storpirščiui filmavo aikštelėje iškels daug niekad nepatirtų iššūkių.

Be A.Storpirščio filmavimo aikštelėje susibūrė tokie TV žiūrovų numylėtiniai kaip Agnė Kiškytė, Vitalija Mockevičiūtė, Rimantas Bagdzevičius, Marius Jampolskis ir kiti aktoriai.

Eteryje serialas pasirodys jau vasario mėnesį. O „Videometros“ kūrybinė grupė patikino, kad žiūrovas gaus neišdildomų emocijų pliūpsnį, nes daugiaserijiniame TV filme susipins tiek dramos, tiek komedijos žanrai.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Reklama
„FreeBuds Pro 3“ – geriausios belaidės ausinės „Huawei“ istorijoje
Reklama
Tūkstančiai valandų, skirtų mokymuisi: IKEA dalinasi, kiek kainuoja darbuotojų augimas
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką