Maža kaina - didelė vertė. Prenumerata vos nuo 1,00 Eur!
Išbandyti

Fausta Marija Leščiauskaitė ir Andrius Užkalnis: „Mūsų vestuvės nebus tokios kaip visų – galime pažadėti“

Nuo pat draugystės pradžios jiems teko patirti nemenką visuomenės spaudimą. „Šie santykiai, žinoma, ilgai netruks“, – spėliojo pranašautojai, bet jie klydo. Rašytojas, apžvalgininkas Andrius Užkalnis (46) ir jo mylimoji, „Užkalnio“ žurnalo vyriausioji redaktorė Fausta Marija Leščiauskaitė (23) kartu jau kelerius metus ir jiems viskas klostosi puikiai.
Fausta Marija Leščiauskaitė ir Andrius Užkalnis
Fausta Marija Leščiauskaitė ir Andrius Užkalnis / Žurnalo „Žmonės“ viršelis

Jie pirmą kartą sutiko atvirai papasakoti apie pažintį, meilę, artimųjų požiūrį į jųdviejų amžiaus skirtumą, pora taip pat nevengė pakalbėti ir vestuvių tema.

„Santykiai su Fausta tikrai yra nuostabiausia, ką esu patyręs. Tai toks atradimas, kurio žmonės ieško visą savo gyvenimą – ir, deja, dažniausiai neranda. Ar aš, kuriam teko laimė tai rasti, atsisakyčiau to išsigandęs, ką žmonės pasakys? Ne, niekada. Dėl tokios moters galiu viską ištverti“, – atviravo Andrius.

Faustą labiausiai sužavėjo Andriaus nepaprastas darbštumas ir tai, kad jiedu gali nenutrūkstamai kalbėtis iki gilios nakties.

„Mes ginčijamės, apsižodžiuojame, bet visuomet žinau – nė vienas žmogus manęs taip nesupras, nė su vienu neturėsiu tiek daug apie ką kalbėti kaip su Andriumi.“ O kai pamatinės vertybės sutampa, priduria Andrius, – santykiams lemta trukti ilgai.

Interviu bei fotosesija – naujausiame žurnale „Žmonės“

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Reklama
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius
Reklama
Kam ir kada reikalingi saulės akiniai ir dirbtinis akių drėkinimas
Reklama
Šiaulių banko grupės valdomi pensijų fondai į daugiabučių renovaciją investuoja dar 7,5 mln. eurų
Užsisakykite 15min naujienlaiškius