Iki -60% prenumeratai. Paskutinės akcijos dienos!
Išbandyti

Festivalis „Karklė 2016“ atšauktas: ką daryti su įsigytais bilietais?

Iki festivalio „Karklė 2016 Live Music Beach“ likus vos kelioms dienoms, antradienį organizatoriai pranešė, kad rugpjūčio12-15 dienomis turėjęs vykti renginys, atšaukiamas ir perkeliamas į 2017 metus. Skelbiama, kad „visi įsigyti bilietai galios būsimai fiestai“. Tačiau, kas laukia tų, kurie nori ne kitų metų festivalio, o pinigų už įsigytus bilietus?
Festivalio „Karklė 2015“ poilsiautojai
Festivalio „Karklė 2015“ poilsiautojai / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

„Renginių centras“ bilietų pirkėjams žada grąžinti pinigus, jeigu jie nenorės laukti kitų metų festivalio, tačiau prašo kantrybės.

„Reikia suvokti situaciją, kad šiuo momentu viskas taip neįvyks. Gal per mėnesį laiko, gerbiant žmonių teises, grąžinsime. Tie pinigai yra investuoti į atlikėjus, grupėms sumokėta už šių metų festivalį, plius, yra dengiamos skolos, kurios buvo. Tokia yra reali situacija. Žmonėms tie pinigai tikrai bus grąžinti, tik prašome kantrybės“, – Žmonės.lt kalbėjo festivalio rengėjas Marius Tumšys.

Oficialus mūsų paštas yra info@karkle.com. Jeigu galite, atsiųskite ir bilietų nuotraukas.

M.Tumšys sako puikiai suprantantis, kad žmonės nepatenkinti, todėl pats yra suinteresuotas kuo greičiau išspręsti problemą.

„Aš suprantu, kad žmonės gali būt nepatenkinti, kad patiria nepatogumų, susigadino atostogos, savaitgaliai. Šešerius metus festivalį darėm ir nėkart nesuklupom taip smarkiai, kaip šįkart. Šįkart tikrai yra didžiulė problema, ir tikrai esame pasiruošę dirbti žmonių labui. Patys jau kreipėmės į vartotojų teisių apsaugos tarnybą.

Diskutuosime, kaip tai padaryti kaip įmanoma labiau civilizuotai, kad kiekvienas žmogus turėtų garantą, kad pinigai bus grąžinti. Visi suprantame, kad negalime vieniems grąžinti, o kitiems negrąžinti. Bet dabar visos sumos, kurią turėtume grąžinti, nėra. Palaipsniui grąžinti pinigus – ne sprendimas. Turime grąžinti visus pinigus, kiek yra norinčių. Šitam yra ruošiamasi“, – kalbėjo M.Tumšys.

Ką dabar daryti tiems, kas nori atgauti pinigus už bilietus?

Dabar visos sumos, kurią turėtume grąžinti, nėra. Palaipsniui grąžinti pinigus – ne sprendimas. Turime grąžinti visus pinigus, kiek yra norinčių.

„Kadangi tai neišsispręs per savaitę, geriausia būtų šiek tiek luktelti, nusiraminti. Laukiam žinių elektroniniais laiškais. Kiti, pavyzdžiui, ir namelius festivalyje „paėmė“... Oficialus mūsų paštas yra info@karkle.com. Jeigu galite, atsiųskite ir bilietų nuotraukas.

Aišku, būtų malonu, jei atsižvelgtų žmonės į tai, kad mes tikrai tų pinigų niekur neiššvaistėme. Prašome, kad žmonės bent kažkiek suprastų ir palauktų, kad nebūtų masiškos pykčio bangos. Bendrausime ir su pirkėjais, ir su muzikantais, kad perkeltų koncertus. Tikiuosi, kad festivalis dar turi pilną galimybę gyvuoti“, – vylėsi M.Tumšys.

TAIP PAT SKAITYKITE: Festivalis „Karklė 2016“ šiemet neįvyks: organizatoriai praneša apie finansinę krizę

Jis patikino, kad jau susisiekė ir su festivalyje koncertuoti turėjusiomis žvaigždėmis iš užsienio. Ar jos atvyks kitais metais? „Sakykime, 50/50. Puikiai žinome, kaip sunku atlikėjams su datomis, jas suderinti. Iš užsienio atlikėjų pakvietėme apie 40. Aišku, nebus lengva išlaikyti visas grupes. Bet bent jau pusę grupių garantuoju, o kita pusė bus naujos grupės.“

Bilietus į „Karklė 2016 Live Music Beach“ platino „Tiketa“.

Žmonės.lt nuotr./Festivalio „Karklė 2016“ bilietų kainos
Žmonės.lt nuotr./Festivalio „Karklė 2016“ bilietų kainos

Netrukus informacija „Tiketoje“ buvo atnaujinta:

Žmonės.lt nuotr./Festivalio „Karklė“ bilietų kainos
Žmonės.lt nuotr./Festivalio „Karklė“ bilietų kainos

Žmonės.lt susisiekus su bilietų platintojo „Tiketa“ vadovu Andriumi Žiauberiu, jis patikino bent kol kas nežinąs, kada žmonės galės atgauti pinigus.

„Kol kas detalių instrukcijų iš festivalio organizatoriaus, kaip jis elgsis šioje situacijoje, mes tikrai negavome. Praktiškai disponuojame ta pačia informacija, kaip ir jūs, – žinome, kad festivalis šįmet neįvyks, jo data perkeliama į kitus metus. Taip, mes suprantame, kad perkėlimo faktas suteikia teisę vartotojams prašyti atgauti sumokėtus už bilietus pinigus, bet kol kas organizatorius mums nenurodo konkrečios tvarkos“, – Žmonės.lt sakė A.Žiauberis.

Ar pats „Tiketa“ vadovas dėl šito teiravosi? „Žinoma. Nėra čia ką slėpti – tai ne pirmas ir ne antras kartas bilietų platinimo istorijoje, kada atsitinka tokie dalykai. Mums tai įprasta tvarka... Žinoma, kad norime kuo detaliau informuoti visus pirkėjus. Kol kas organizatorius per daug susikoncentravęs į tai, kas įvyko šiandien“, – sakė jis.

A.Žiauberis, laikydamasis konfidencialumo, negalėjo pasakyti, kiek bilietų į šių metų festivalį buvo nupirkta.

Karklės festivalio organizatorius – kompanija „Renginių centras“ – pranešė, kad šiuo metu visos išankstinės pajamos iš bilietų pardavimų yra panaudotos honorarų mokėjimui.

„Muzikos rinka yra tokia, kad iš anksto neužtikrinus honorarų pasaulinėms žvaigždėms, jas prisivilioti yra neįmanoma, tačiau renginiui neįvykus, susigrąžinti pinigus nebėra galimybių. Todėl bus daroma viskas, kad lauktųjų „Redfoo“, „Naughty Boy“, „Sigma“, „Beardyman“, Dub FX bei kt. pasirodymai Karklėje būtų perkelti į kitus metus. Automatiškai į kitą vasarą persikels ir į festivalį nupirktų bilietų galiojimas“, – informavo „Renginių centro“ direktorius Marius Tumšys.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
„Playtime 2024“ – jau rugsėjį Kauną sudrebins didžiausias Lietuvoje kompiuterinių žaidimų festivalis
Reklama
Kaip sutaupyti įsirengiant automatinę laistymo sistemą?
Reklama
Testas apie vėjo elektrines: ką žinote apie elektros gamybą iš vėjo?
Reklama
Dantų atkūrimas per parą – implantacijos laimėjimas, leidžiantis akimirksniu susigrąžinti šypseną
Užsisakykite 15min naujienlaiškius