2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Filmo „Nauja draugė“ premjeroje – François Ozono kūrybos gerbėjai

Sausio 8 d. vakarą kino teatre „Pasaka“ pristatytas naujas prancūzų režisieriaus François Ozono filmas, komiška drama „Nauja draugė“. Pristatymas prasidėjo tylos minutes pagerbiant žudynių Paryžiuje aukas. F.Ozonas – vienas iš drąsių kino režisierių, niekada nesibaiminantis nepatogių, visuomenei dažnai nepriimtinų temų. „Nauja draugė“ – sutartinai kino kritikų vadinamas drąsiausiu jo filmu, kuriančiu naujas šeimos, motinystės, tolerancijos ir aistros prasmes.
Nijolė Narmontaitė su vyru Pauliumi Kovu
Nijolė Narmontaitė su vyru Pauliumi Kovu / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.
Juliaus Kalinsko/15min.lt nuotr./Premjeros svečiai
Juliaus Kalinsko/15min.lt nuotr./Inesa Kurklietytė, Valda Bičkutė ir Rolandas Boravskis

Pasižiūrėti naujojo filmo rinkosi kino mėgėjai: aktorė Nijolė Narmontaitė su vyru Pauliumi Kovu, aktorai Valda Bičkutė ir Rolandas Boravskis, režisierė Inesa Kurklietytė, verslininkė Irena Marozienė.

Filmą kino teatre „Pasaka“ pristatė kino ekspertas, Vilniaus tarptautinio kino festivalio „Kino pavasaris“ programos sudarytojas Edvinas Pukšta. Jis susirinkusiai publikai linkėjo šiame filme surasti F.Ozoną, tiesiogine ir perkeltine prasme: „Tai – vienintelis režisieriaus filmas, kuriame jis pats vaidina. Nesakysiu, kokį vaidmenį, be to,  jis čia yra gana pasikeitęs, tačiau linkiu jį surasti. Ir išdrįsti kalbėti apie tai, ką jis nori pasakyti.“

Juliaus Kalinsko/15min.lt nuotr./Edvinas Pukšta
Juliaus Kalinsko/15min.lt nuotr./Edvinas Pukšta

E.Pukšta išskyrė, jo nuomone, vieną talentingiausių šiuolaikinių jaunųjų Prancūzijos aktorių Anaïs Demoustier, šiame filme vaidinančių pagrindinį vaidmenį. „Naujoje draugėje“ žiūrovai taip pat išvys populiarų prancūzų aktorių Romainą Duris, pažįstamą iš filmų „Europudingas“, „Širdžių ėdikas“ , „Gėlėti sapnai“ ar „Kiniška dėlionė“.

VIDEO: NAUJA DRAUGė TLR LT François Ozon

Išradingasis prancūzų kino režisierius François Ozonas dramoje „Nauja draugė“, meistriškai žongliruodamas juoku ir ašaromis, ironiškai, bet elegantiškai atskleidžia, kaip išgyventi netekties sielvartą, rasti paguodą ir nebijoti savo slaptų troškimų bei aistrų.

Nuo vaikystės Klerė ir Laura buvo geriausios draugės. Net užaugusios ir ištekėjusios jos buvo neišskiriamos. Deja, moterų bičiulystę nutraukė Lauros mirtis. Susirūpinusi sielvartaujančiu draugės vyru Deivydu, kuris liko vienas su naujagime dukra, Klerė vis daugiau laiko praleidžia jų namuose, kur sutinka paslaptingą moterį Virginiją... Kas ji ir ką veikia Deivydo namuose?

Puiki aktorių Romaino Duris ir Anaïs Demoustier vaidyba žiūrovus nukels į intriguojančiai papasakotą šeimos santykių, motinystės ir aistrų kupiną gyvenimą. Filmas sukurtas pagal itin populiarių to paties pavadinimo anglų rašytojos Ruth Rendell romaną.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Benediktas Vanagas: tinkamas pasiruošimas yra pagrindinė sąlyga geram rezultatui
Reklama
Paskola smulkiam verslui: kredito unijos siūlo finansavimą lengvatinėmis sąlygomis
Reklama
Testas. Ar jūsų namai saugūs? Pasitikrinkite savo žinias ir laimėkite prizą!
Reklama
Klausos sutrikimams spręsti – unikali technologija ir „nematomi“ klausos aparatėliai
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką