Prenumeratai - 60%. Geriausias metų pasiūlymas!
Prenumeruoti

Fotosesijoje įsiamžinęs Gerdos Žemaitės sūnus paminėjo 2-ąjį gimtadienį: „Mokomės švęsti kitaip“

„Turėjome valandą nuostabaus laiko kartu“, – sakė televizijos gelbėtoja Gerda Žemaitė, kalbėdama apie sūnų Nikolą, kuriam prieš keletą dienų sukako dveji metukai, ir ta proga surengtą fotosesiją.
Gerdos Žemaitės sūnaus Nikolo gimtadienio fotosesija
Gerdos Žemaitės sūnaus Nikolo gimtadienio fotosesija / Loretos Kondratės nuotr.

Per ją mažylis pasimėgavo ne tik išskirtiniu mamos dėmesiu, bet ir jam artimųjų atsiųstomis dovanomis, gardžiu tortu bei mėgstamais užkandžiais.

„Labai buvo gaila, kad aplankyti Nikolo negalėjo nei mano sesė, nei močiutė... Bet tokia dabar situacija“, – sakė G.Žemaitė.

Gimtadienio akimirkos – galerijoje:

Ji sakė jau anksčiau pastebėjusi, kad sūnus nevengia fotoaparato ir mielai pozuoja. Jam patiko Raudondvaryje įsikūrusios švenčių ir krikštynų studijos „Kai važiuoja stogas“ aplinka, rašoma pranešime spaudai.

„Neseniai čia dalyvavome gandrinių proga surengtoje fotosesijoje, tai Nikolas taip ją įsidėmėjo, kad vis prašė grįžti pažaisti. Jam, matyt, patiko studijoje įrengtas vaikiškas namelis, vaišių stalelis, retro stiliaus mašinėlės. Tad nusprendėme dar kartą joje apsilankyti“, – pasakojo G.Žemaitė.

Pašnekovė pajuokavo, kad po fotosesijos namo iškeliavo ne tik animatorių pristatytos dovanos, tortas, bet ir kai kurios dekoracijos.

„Nikolui labai prireikė balionų... tai šventę pratęsėme namuose! Žinoma, jis greičiausiai šio gimtadienio neprisimins, bet jo akimirkas mes išsaugosime nuotraukose“, – sakė G.Žemaitė.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Monotoniškas darbas: kas slepiasi už darbodulio ir kodėl jo reikėtų vengti?
Reklama
„Trefoil“ sistema – dantų atkūrimo metodas, leidžiantis sutaupyti
Reklama
„Senukų“ parduotuvėje – pirmasis gyvas „Counter Strike 2“ turnyras
Reklama
Šri Lanka – geriausia pirmoji pažintis su Azija
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką