Tiesiogiai
15min be reklamos
Publikuota 2022 05 23, 09:22

G.Jauniaus įkurti kūrybos namai pakvietė į gimtadienį: sveikino būrys žinomų žmonių

Ketvirtadienį „Elitaz“ savo kūrybos namų duris plačiai atvėrė kolegoms ir draugams: renginių agentūroms, partneriams ir bičiuliams, kurie atvyko nešini gėlėmis ir simbolinėmis dovanomis, taip sveikindami bendrovę su septynioliktuoju gimtadieniu. Tarp biure vykusios šventės dalyvių buvo galima išvysti gausų būrį žinomų veidų, bendradarbiaujančių su „Elitaz“ įvairiuose projektuose, taip pat ir partnerių bei konkurentų.
Rosita Čivilytė, Gediminas Jaunius, Tadas Bruzgulis, Elena Puidokaitė-Bruzgulienė, Vaida Genytė, Rūta Ščiogolevaitė, Aistė Pilvelytė, Vaidas Baumila
Rosita Čivilytė, Gediminas Jaunius, Tadas Bruzgulis, Elena Puidokaitė-Bruzgulienė, Vaida Genytė, Rūta Ščiogolevaitė, Aistė Pilvelytė, Vaidas Baumila / Gretos Skaraitienės / BNS nuotr.

Pagrindiniu, įspūdingus Vilniaus vaizdu atveriančioje „Elitaz“ biuro terasoje vykusio vakaro, akcentu tapo „Elitaz Music“ agentūros surengtas pristatomasis koncertas, rašoma pranešime spaudai.

Valandą trukusio koncerto metu skambėjo 11 kūrinių, kuriuos atliko vis kitas agentūros kuruojamas atlikėjas ar grupė. Tarp pasirodžiusių atlikėjų buvo galima išvysti ir „Lietuvos balso“ sezonų nugalėtojus, tokius kaip Evita Cololo, Džiugas Joneikis, HEY! MIX, bei scenos grandes – Rositą Čivilytę ar į bendrą projektą, pavadinimu 3D, susijungusias scenos divas: Rūtą Ščiogolevaitę, Aistę Pilvelytę ir Vaidą Genytę. Koncertinė programa atskleidė „Elitaz Music“ atstovauja plačią muzikos žanrų įvairovę: nuo klasikos ir jazz iki soul, RnB, Pop ir Rock.

Gediminas Jaunius sveikindamas susirinkusius pabrėžė, kad pastarieji metai kūrybinėms industrijoms buvo ne tik kupini iššūkių, bet ir išmokė didesnio bendradarbiavimo.

„Simboliška, kad šiandien 17 metų sukaktį švenčiame draugų ir kolegų, kuriuos anksčiau buvo įprasta laikyti konkurentais, būryje. Turbūt visi suprantame, kad šiandien norėdami augti pirmiausia, užuot konkuravę, turime ieškoti progų bendradarbiauti. Džiaugiuosi, jog šis jaukus susibūrimas tai patvirtina”, – kreipdamasis į kolegas renginių organizatorius, sakė jis.

Tarp svečių galima buvo išvysti ir Eleną Puidokaitę-Bruzgulienę su sutuoktiniu Tadu Bruzguliu, kuris kartu su Gediminu Jauniumi prieš 17 metų drauge įkūrė „Elitaz“.

Gimtadienį atšventę kūrybos namai šiandien veikia trijose srityse: kuria TV laidas, organizuoja išskirtinius renginius bei prodiusuoja muzikos atlikėjus. Jau keletą metų „Elitaz“ yra išskirtinis olandų kompanijos TALPA televizijos formatų atstovas Baltijos šalyse, taip pat įgaliotas ITV Studios atstovas, atstovaujantis „The Voice TV“ franšizei Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje.

Renginio akimirkos – galerijoje:

Visas atstovaujamų atlikėjų sąrašas: Rosita Čivilytė, 3D (Rūta Ščiogolevaitė, Aistė Pilvelytė, Vaida Genytė), Ansamblis „Fresco“, Liepa Lee, Džiugas, Milėja, Evita Cololo, merginų POP grupė „HEY!MIX“, vaikinų roko grupė „Still Runners“, KAYRA ir saksofoninkas Rokas Jaunius.

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką