Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 09 28, 11:13

G.Vagelis – apie darbą drabužių parduotuvėje: pasakė, kodėl piktinosi pirkėjais

Šiuo metu nuosavus namus įsirenginėjantis atlikėjas Gabrielius Vagelis džiaugiasi itin sėkmingu laiku – visai neseniai jis ne tik pasirašė milžinišką kontraktą, bet ir ką tik išleido naujausią savo dainą „Man Moji“. Šis kūrinys jau antras, kurį atlikėjas išleidžia kartu su didžiausia muzikos leidybos kompanija pasaulyje „Universal Music Group“.
Gabrielius Vagelis
Gabrielius Vagelis / Ryčio Šeškaičio nuotr.

Šį trečiadienio vakarą LNK laidoje „Šeškinės 20“ Gabrielius pasidalins, kas pasikeitė jo gyvenime prieš ir po kontrakto pasirašymo.

„Per tuos 10 metų scenoje mano gyvenimas pasikeitė į gerąją pusę. Žmonės labai dažnai klausia atlikėjų, muzikantų, meno atstovų, apie normalius darbus ir kaip mes išgyvename. Tai pagaliau galiu nuoširdžiai atsakyti, kad galiu iš to išgyventi. Ir labai noriu padrąsinti tuos, kurie galvoja, jog tai yra neįmanoma. Tai tikrai įmanoma, tik bandykite!“ – dalinsis atlikėjas.

Justino Auškelio nuotr./Gabrielius Vagelis
Justino Auškelio nuotr./Gabrielius Vagelis

Užsiminęs apie darbus, G.Vagelis neslėpė, kad gyvenime jam yra tekę dirbti ir kitokį darbą. Anot jo, šis bandymas nebuvo sėkmingas ir atskleidė, ko jam labiausiai trūko.

„Esu dirbęs drabužių parduotuvėje, kai gyvenau Londone. Tik ten darbas ne nuo 8 iki 17 valandos, o nuo 10 iki 22 valandos ir ilgiau. Supratau, kad tai ne visai mano vieta. Man gyvenime reikia kūrybos, o ten jos nebuvo. Todėl visas savo jėgas dėjau į muziką ir pagaliau galiu pasidžiaugti rezultatais“, – atviravo G.Vagelis.

Atlikėjas prisiminė senus laikus ir atskleidė, kodėl dirbdamas drabužių parduotuvėje piktindavosi pirkėjais.

„Drabužių parduotuvėje tikėjausi galėsiąs padėti žmonėms išsirinkti, patarti, kas tinka, o kas ne, tačiau deja, teko tik tvarkyti iškuistus drabužius, kuriuos išversdavo pirkėjai. Juk būtinai reikia imti patį apatinį drabužį, kuris guli gražiai sudėtas krūvoje ir padaryti betvarkę.

Oi, vaikeli, dėl to tikrai galėčiau nužudyti! Todėl turiu patarimą, jei reikia rūbo iš pačios apačios, tai atkeli visus esančius viršuje, gražiai padedi ant šalia esančios krūvos, pasiimi ką reikia ir padedi tvarkingai į vietą“, – patarimu dalijosi atlikėjas Gabrielius.

Šį trečiadienio vakarą 20 val. LNK laidoje „Šeškinės 20“ svečiuosis ir ką tik kino teatruose pasirodžiusio lietuviško filmo „Ko nežino vyrai“ aktoriai K.Glušajevas bei Agnė Kaktaitė, kurie prikaustys žiūrovus išskirtinėmis istorijomis.

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką